Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 21:46 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 12:51 08. Sep 2018 
Offline
Velmistr
User avatar
 Profile

Joined: 17:36 27. Jul 2011
Posts: 1152
Location: Stod
a to je taky dobrý

_________________
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 12:59 08. Sep 2018 
Offline
Rytíř
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 14:04 24. Jul 2011
Posts: 525
Location: In your mind
Tak jsem dodělal upravu Buildu... jestli teď přijde nějaka změna ktera mi dotoho zase zasahne tak už to vzdám :D

_________________
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 21:07 08. Sep 2018 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Kdo aspoň teoreticky neupravuje build, nebo deset aspoň jednou do měsíce, jako kdyby nwn ani nehrál :D

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 22:42 08. Sep 2018 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 14:39 27. Aug 2013
Posts: 2521
sandoftime wrote:
Tak za na foru je živo víc jak za poslední dva roky ne? :D


To jo :D a to stačilo tak málo :twisted:

_________________
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 08:19 09. Sep 2018 
Offline
Obyvatel
 Profile

Joined: 17:47 08. May 2015
Posts: 119
artaxas wrote:
Super téma, stejně tak mě napadlo tohle napsat, tak se vyjádřím.
První dojem že změn, který sem včera zažil byl pro mě dost nepříjemný. Říkal sem si, že pokud to fakt hodně ovlivní moji postavu - která je z mojeho pohledu hodně specifická a nejoblíbenější co sem kdy mel- klidně se hrou i seknu. Ale taky sem si uvědomil, že se zde událo již tolik razantních změn se kterými sem nebyl spokojeny a stále sem tady.
No prostě sem si zase řekl, že to chce chvíli popřemýšlet o změnách a hlavně POČKAT než budou uvedeny a vysvětleny všechny změny a posoudit potom.
Mám určitou představu o tom, jak by mi měl tým ohledně relevelu vyhovět, ale to už není na mě,to se uvidí jake budou možnosti přesně. Jen doufám že se tak stane.
I kdyby tým sepsal možnosti pro rlvl, které mi nebudou vyhovovat, HRAT BUDU DÁL.
Jedna věc, která by mě velmi zamrzela tady však je. Tou záležitosti je to, že to může vést k odchodu některých hráčů. S tím už ale musel tým počítat.
Když už sme u toho všeho, díky lidem, kteří na thalii stále pracuji a vyvíjí ji. I když to v tomto případě to může vést k necimu odchodu, díky za to. Ne každá změna vyhovuje všem.
Závěrem tedy - hrát BUDU dále.
Tak samozřejmě mě nepotěšilo zrušení mého oblíbeného povolání a dávání top schopnosti jedné prestižky dalším prestižkám. Asi Shamanovi přišlo, že je AAčko oslabené. A hlavně mě znejistěla forma úprav kdy se jeden den plánuje úprava miniona SD, druhý den se SD úplně ruší a třetí den ho zase plánují zavádět. Působí to na mě nekoncepčně a šité horkou jehlou a bojím se aby to místo balancování nevedlo ještě k dalším problémům.

_________________
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 20:21 09. Sep 2018 
Offline
Velmistr
User avatar
 Profile

Joined: 17:36 27. Jul 2011
Posts: 1152
Location: Stod
Hele bando jedna, budu se vracet do hry, tak se máte na co těšit

_________________
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 01:13 11. Sep 2018 
Offline
DM Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 21:02 21. Jun 2007
Posts: 4205
rosnicka wrote:
Hele bando jedna, budu se vracet do hry, tak se máte na co těšit


To je fajn. Pavouci jsou hladoví a nemá jim kdo házet postavy se zmršenými buildy. :twisted:

_________________
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 09:01 11. Sep 2018 
Offline
Rytíř
User avatar
 Profile

Joined: 09:15 21. Jun 2007
Posts: 508
Location: Morava
Tak k těm úpravám . Zřejmě zazní pochod padlích bojovníků. Mám 4 postavy , jen víla na 5 lvlu je funkční. Menhiri Dierta stojí uprostřed pouště nahá a ztratila všechny dobré kouzla, cestu domů asi nepřežije . Další dvě postavy jsou také nahé s omezenými kouzly. Menhiri vrazila do výbavy za poslední dva- tři měsíce minimalně dva a půl milionu grešlí ! Nyní nemůže obléci brnění ! Další dvě postavy také nic neobléknou . Menhiri je nyní jako klerik zcela bez učiných kouzel . To jste asi dělali ty upravy proto aby jste se mne zbavili? --- Chci zpět Starou Thálii --- Nedivte se mi že mne to vykolejilo.

_________________
Menhiri Dierta


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 09:12 11. Sep 2018 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 16:52 27. Aug 2011
Posts: 226
Jachym wrote:
Tak k těm úpravám . Zřejmě zazní pochod padlích bojovníků. Mám 4 postavy , jen víla na 5 lvlu je funkční. Menhiri Dierta stojí uprostřed pouště nahá a ztratila všechny dobré kouzla, cestu domů asi nepřežije . Další dvě postavy jsou také nahé s omezenými kouzly. Menhiri vrazila do výbavy za poslední dva- tři měsíce minimalně dva a půl milionu grešlí ! Nyní nemůže obléci brnění ! Další dvě postavy také nic neobléknou . Menhiri je nyní jako klerik zcela bez učiných kouzel . To jste asi dělali ty upravy proto aby jste se mne zbavili? --- Chci zpět Starou Thálii --- Nedivte se mi že mne to vykolejilo.
že by bylo dobré počkat na rlvl

_________________
Vladimír Zručný- Velký Válečník s halapartnou
Merroiry- Šílený gnomí mág


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 09:26 11. Sep 2018 
Offline
Mistr
User avatar
 Profile

Joined: 15:13 27. Sep 2012
Posts: 967
DarkKnight wrote:
Jachym wrote:
Tak k těm úpravám . Zřejmě zazní pochod padlích bojovníků. Mám 4 postavy , jen víla na 5 lvlu je funkční. Menhiri Dierta stojí uprostřed pouště nahá a ztratila všechny dobré kouzla, cestu domů asi nepřežije . Další dvě postavy jsou také nahé s omezenými kouzly. Menhiri vrazila do výbavy za poslední dva- tři měsíce minimalně dva a půl milionu grešlí ! Nyní nemůže obléci brnění ! Další dvě postavy také nic neobléknou . Menhiri je nyní jako klerik zcela bez učiných kouzel . To jste asi dělali ty upravy proto aby jste se mne zbavili? --- Chci zpět Starou Thálii --- Nedivte se mi že mne to vykolejilo.
že by bylo dobré počkat na rlvl


To bude spíš nějaká krpa. Bylo avízováno, že na relevel je hodně časového prostoru, takže postavy mohou zatím v přestupním období nadále hrát beze změn. A nebo se zase něco změnilo :-D


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 09:30 11. Sep 2018 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 16:52 27. Aug 2011
Posts: 226
Buglo to pár postav atd .. sem zaslechl

_________________
Vladimír Zručný- Velký Válečník s halapartnou
Merroiry- Šílený gnomí mág


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 09:41 11. Sep 2018 
Offline
Rytíř
User avatar
 Profile

Joined: 09:15 21. Jun 2007
Posts: 508
Location: Morava
I když bude rlvl tak víte jak těžko se dá sehnat stínovka a meteor ? To mi jako DM vrátí dva miliony pro Menhiri a další statisice pro druhé dvě postavy? Nevím jak to bude - netuším . Klerik byl hodně hodně oškubaný na kouzlech a nyní přišel o poslední dobrá kouzla , třeba spěch a nebo kouzelné brnění. Do 30 lvlu se vůbec nikam postava bez power buildu nedostane , nic nenakope . Na ST byl užasný systém : Na kraji jeskyně byl vždy hned v první 1/2 jeden zdroj , to samé i se stromy v lese. Ten zdroj dal ale jen asi 2-3 kousky a dálší byli dál až třeba u bosse . Ten systém byl užasný každý alespon neco nakopal nasekal. Ted to vidím zcela špatně . Power buildy neumím stavět a ty buildy co mi psali druzí hráči už nefungují.

_________________
Menhiri Dierta


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 09:46 11. Sep 2018 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
To že neumíte pláty není chyba ale záměr - je nyní nový feat použití plátové zbroje. Nutno počkat na relevel zda to budete umět. Klerik bez bojového povolání bude umět jen pancíř.

Relevely budou. Včera jsme zkoušeli, a brání tomu to, že nemáme nástroj na převedení craftu, který dneska dodělám.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 22:41 18. Sep 2018 
Offline
Obyvatel
 Profile

Joined: 15:56 30. Sep 2009
Posts: 115
Chválím zrušení dobrodruha. Omezení lvlu mi tolik nevadí (stejně sem nebyl nikdy přes 16 na nové thálii, možná se to teď změní).
Nová podmínka na nezapomenutelnost mě trochu mrzela bo bard tulák už nemá význám (podle mě ideální spojení jak rp tak buildu nicméně už nemá význam).
Celkem souhlasím s Goranem nicméně změny pomohli k ulehčení začátku nových hráčů.

No, abych to nepřechválil.
Moje heslo je "V jednoduchosti je síla" a podle mě tohle heslo by měli přijmout všichni, co dělají vlastní server bez vydiny zisku. Proč ztrácíte čas vymýšlením zbytečných systémů, které Vám přinesou jen hodiny a hodiny práce zadarmo, aby byl výsledek takový, že je zrušíte? Já nemám Vaše schopnosti ani nadšení, abych rozjel vlastní server, ale byl bych strašně rád, kdybyste se vykašlali na přidávání nových povolání a úpravu stávajících (no rasy jakž takž fungují asi, ale za mě nové zrušit, i když to uškodí i mě) a radši se zaměřili na systémy, které lidi pálí. Úprava vzhledu je porod (a ještě člověk může o věci přijít při lagu). Doba strávená cestováním, ano je pěkné, že si postavy mohou pokecat, ale kdo to dělá? Nesmyslné ingame zákonny (to nemám ze sebe, ale zákaz vycházení v noci tu už nějakou dobu je), které půlka (hádám) nezná a druhá půlka ignoruje (proč kvůli ingame informacím musím chodit na fórum?!). Hratelné podtemno, které akorát ubírá lidi, takže pak ani nahoře ani dole není dost hráčů. Nejlíp fungovali z mého pohledu ty moduly, které byli stavěny kolem centrálního města a i když tam byli i další města, většina hráčů se držela kolem centra. (např. podpořeno odpočinkovým místem zadarmo, každý radši udělá dva kroky zadarmo navíc než platit 20 i za nejlevnější pokoj). Pořád tady píšete jak chcete archetypy, ale veškeré dungy podporují tvorbu pb postav bez ohledu na rp (se vykašlete, že někdo má pb a někdo ne, stejně to nikdy nevybalancujete a pb budou vždy dokud neomezíte na 1lvl.) Kolikrát i v partě mají obyčené postavy problém přežít. Ty lokace by to chtělo ještě víc ořezat. Mám 1070 a v lesíku u doupěte sviní mi to z 140fps padá na 20fps.

No takhle bych mohl asi pokračovat, kdybych nebyl už moc starý, abych tím chtěl trávit večer. Chtěl bych to ukončit něčím pozitivním a to tím, že nové úpravy udělali thalii opět trochu víc user-friendly k hráčům, nicméně ke staré thálii je ještě dlouhá cesta. Doufám a věřím, že příjmete mé heslo, které jsem samozřejmě já nevymyslel a nakonec se dostanete i k plnému servru ( což nevím esi by zvládl :)

_________________
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
PostPosted: 00:16 19. Sep 2018 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 00:47 21. Jun 2008
Posts: 165
Location: Tokyo
Jose to teda dobře vystihl :)

_________________
___________________
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits