Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 19:16 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 4942 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 330  Next
Author Message
 Post subject: starship troopers
PostPosted: 19:55 06. Jun 2007 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 12:24 08. May 2007
Posts: 18
Location: Pardubice
chci podekovat jednomu gm za to ze v jeskyni brouku jsem se citil jak jeden z marinaku hvezdne pechoty i se zaverecnym atomovym granatem!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: starship troopers
PostPosted: 14:43 12. Jun 2007 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 17:07 27. Apr 2007
Posts: 28
Location: Plzen
Takze koncim. Sice to nejakym charismatickym, egem napumpovanym chlapikum nedoslo, ale ja kdyz neco reknu, tak si za tim stojim.

Chtel bych podekovat vsem s kym sem hral a bavil sem se. Takze to je: Sylmael, Theolas, Matlafousek, Krata, Kiri, Pajky, Balian...vlastne vsichni, co me znaji tak nejak do hloubky, jsou skvely lidi. Moc diky.
Rad si vzpomenu na zbesilou vypravu s Jakobem do pouste. Na Wilika jak se svymi statecnymi prateli branil Doubkov. Na vypravu trpasliku za slavou a cti. Na tichou akci ve skretim tabore...byla to vsechno parada.
Diky Thalii za skvelej prvni rok co jsem ji hral. Jinak uz o ni nechci ani slyset!
Jestli jsem na nekoho zapomnel, tak dotycnym napisu osobne. Na pratele se totiz nezapomina.

Na zaver takovy maly citatek. Doufam, ze se v tom nekdo pozna a nasere ho to.

"Dohadovat se na foru je jako hrat soutez retardu. I kdyz vyhrajete, furt jste retardi." - Pavel Dobrovský

Sbohem.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 21:01 12. Jun 2007 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 22:49 27. Apr 2007
Posts: 473
Location: The Oblivion
@WKing : You will always stay in my memories...

Image

_________________
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 21:34 12. Jun 2007 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Dalsi dobrej hrac konci, budes tady chybet.. toulky trpasliku bez tebe neni to pravy :wink: doufam ze se jeste ukazes

Edit: Flamy na forum se snazim nebrat moc vazne, snazim se tohle vsechno brat s humerem a moc si s tim nelamat halvu.. je skoda ze kvuli hadce na forum odchazej hraci, i kdyz to sou nekdy i nesmyslný hádky

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: starship troopers
PostPosted: 12:30 13. Jun 2007 
Offline
Poutník
User avatar
 Profile

Joined: 10:40 20. May 2007
Posts: 83
WKing wrote:
Takze koncim. Sice to nejakym charismatickym, egem napumpovanym chlapikum nedoslo, ale ja kdyz neco reknu, tak si za tim stojim.

Chtel bych podekovat vsem s kym sem hral a bavil sem se. Takze to je: Sylmael, Theolas, Matlafousek, Krata, Kiri, Pajky, Balian...vlastne vsichni, co me znaji tak nejak do hloubky, jsou skvely lidi. Moc diky.
Rad si vzpomenu na zbesilou vypravu s Jakobem do pouste. Na Wilika jak se svymi statecnymi prateli branil Doubkov. Na vypravu trpasliku za slavou a cti. Na tichou akci ve skretim tabore...byla to vsechno parada.
Diky Thalii za skvelej prvni rok co jsem ji hral. Jinak uz o ni nechci ani slyset!
Jestli jsem na nekoho zapomnel, tak dotycnym napisu osobne. Na pratele se totiz nezapomina.

Na zaver takovy maly citatek. Doufam, ze se v tom nekdo pozna a nasere ho to.

"Dohadovat se na foru je jako hrat soutez retardu. I kdyz vyhrajete, furt jste retardi." - Pavel Dobrovský

Sbohem.


*kroutí nechápavě hlavou* je ti víc jak 18? jestli ano, víš sám nejlépe co děláš a jistě máš dost rozumu, jen nechápu proč se tak urážíš.... a citát na závěr


,,Ten kdo je pod moji úrovní mě neurazí a ten kdo je nad moji úrovní to nepotřebuje´´ ..... zkus si to ještě rozmyslet.... urazil ses zbytečně, jen proto žes něco pochopil jinak než bylo míněno... :roll:


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 16:06 13. Jun 2007 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
:cry: :cry: :cry: proc konci vsici hraci s kteryma jsem zacinala :cry: :cry: budes mi chybet stejne jako wilik , jakob , relak jon a dalsi postavicky ktery si uz nepamatuju

hmm nevim kdo to rekl ale ridim se tim : ,, pratele jsou andele,kteri Te zvednou kdyz se kruidla zlomi!" - Pájky


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 15:05 20. Jun 2007 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
chtela bych podekovat Loreleimovi(ci jaks e to pise)za vcerejsu super ukol.Fakt moc prijemne zkrasleni hry.sbad se ty jrysi zniva neprokousou :twisted:

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 15:55 20. Jun 2007 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 20:02 28. May 2007
Posts: 191
Location: Praha
Pajule wrote:
chtela bych podekovat Loreleimovi(ci jaks e to pise)za vcerejsu super ukol.Fakt moc prijemne zkrasleni hry.sbad se ty jrysi zniva neprokousou :twisted:


Lorelei .. a díky moc i tobě hrala si moc pekně


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 18:06 21. Jun 2007 
Offline
Měšťan
 Profile

Joined: 18:01 17. Jun 2007
Posts: 231
Diky za dnesek - po 3 dnech uz jsem mel dojem, ze jediny rozhovor je tu mozny pres tell. ;) Takze specialne Greylon, Najiv a jedna sympaticky sycici lucistnice se zranenou -ale peclive masirovanou - nozkou (jmeno neuvedu, at ji nezhorsim povest). :D


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 19:36 21. Jun 2007 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
Lorelei wrote:
Pajule wrote:
chtela bych podekovat Loreleimovi(ci jaks e to pise)za vcerejsu super ukol.Fakt moc prijemne zkrasleni hry.sbad se ty jrysi zniva neprokousou :twisted:


Lorelei .. a díky moc i tobě hrala si moc pekně


:oops: ot o poseti :) *uculuje se*

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 14:06 30. Jun 2007 
Offline
Obyvatel
User avatar
 Profile

Joined: 16:10 27. Apr 2007
Posts: 111
Asi to bude znít trošku divně :roll: , ale za "zlouše" bych chtěla poděkovat paladinovi... Po dlouhé době opět krasně zahrané přepadení ! Vím , že si neměl moc šancí ... , ale i přesto si potěšil duši zloušky krásnou RP hrou ! :wink: Hraj prosím takhle dál ...


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 17:22 30. Jun 2007 
Offline
Velmistr
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 18:37 29. Apr 2007
Posts: 1260
Location: vsudeANDnikde
Uh, no tak ja sem tuhle sekci dlouno neprojizdel, takze je to krapet uz asi mimo ,ale musim sem napsat, neda mi to.....
Do ted sem si myslel, ze se to prechodi, ale asi ne. Hodne se za ten rok zmenilo. Hodne super kamaradu a hracu odeslo. To ze uz i WKing se sbalil mi opravdu mrzi. Nikdy nezapomenu na malinkatyho wilika s kterym sem v pocatcich dost chodil. Takze hodne zdaru v jinych svetech vcetne toho realnyho.....jo a kamo, nejhorsi je zhrzena laska :?

_________________
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 22:02 08. Jul 2007 
Offline
Měšťan
 Profile

Joined: 18:01 17. Jun 2007
Posts: 231
No, diky osazenstvu v Ivory dnes vecer (cca 21:50): trpos, par elfku, neznama zenstina s ruzi, novi branci ivorske domobrany + Najiv (samozrejme :D ).
Nejak mi padlo pripojeni a ac se dostanu na jakykoli zahranicni server, tak thalie mi vyhodi "time out". Takze jsem se nebyl schopen dostat zpet do hry.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 22:06 08. Jul 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 18:11 27. Apr 2007
Posts: 1274
Location: Praga
Taky, obzvlášť díky dvěma ochotníkům, kteří dali Najívovi novou naději. :)

A ad pád: Liu to má v pohodě, ten si leží v teplíčku u Krkovičky, ale nás to vyhodilo uprostřed šarvátky a následného léčebného procesu. :) Snad se to brzo znovunahodí, moc dlouho čekat nemůžu.

_________________
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 22:11 08. Jul 2007 
Offline
Měšťan
 Profile

Joined: 18:01 17. Jun 2007
Posts: 231
Žorž wrote:
Taky, obzvlášť díky dvěma ochotníkům, kteří dali Najívovi novou naději. :)
Tsss - a skoro placenemu verbirovi ani nepodekuje... :)
Žorž wrote:
A ad pád: Liu to má v pohodě, ten si leží v teplíčku u Krkovičky, ale nás to vyhodilo uprostřed šarvátky...
No, tak nevim - Liu se zrovna skorpil s nejakym spidlatym uchem. Nevim zda by u zlobru nebylo vic bezpecno. :)
A jinak jsem pochopil ze to nepadlo jenom me - dik za zpravu. Nejak me mate stranka thalie, podle ktereho je server zaplnen hraci.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4942 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 330  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits