Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 09:36 29. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 476 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 32  Next
Author Message
 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 01:09 04. Jan 2009 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
*v ulicích Karathy visí následující oznámení*

Zatykač na neznámou osobu!

Hledá se muž malého vzrůstu, zřejmě hobit, za vraždu karathského občana a za ublížení na zdraví. Dle popisu od postižené osoby je středního vzrůstu a síly, šlachovitý a velmi rychlý. Na hlavě nosí kaftan s kapucí a ovládá tajemné umění boje. Jeho oči září rudou barvou.

Údajně je doprovázen dlouho hledaným zločincem orčí krve, který se ohání obouruční sekerou. Dle svědka napadli občana Saletha Ashalla a osoba se domnívá, že tento je mrtvý.

Karathská armáda uvítá jakékoliv informace, které povedou k dopadení zločinců či nalezení pohřešované osoby.

*Podepsán velitel karathské stráže*

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 22:17 17. Jan 2009 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Nekromantka!

V karathské věznici je vězněna žena, která je podezdřelá z provozování nekromancie a přepadávání pocestných. Už jen její kostěná ruka je děsivou podívanou pro všechny ve věznici. Nyní čeká na spravedlivý soud.

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 23:59 17. Jan 2009 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 18:11 27. Apr 2007
Posts: 1274
Location: Praga
Správce šatlavy remcá!

Správce královské věznice se nechal slyšet, že snad ve své "zavírací živnosti" zavede zavírací dobu, jinak se vůbec nevyspí. Za poslední noci musel kromě záhadné nekromantky uvěznit několik dalších osob. No, osob...jednou z nich je i naprosto zelený a nekultivovaný ork, který byl zajat dokonce v královských stájích na přilehlých polnostech! Tam se svou bandou tiše škodil a napadal stáda jezdeckých zvířat.

Přivedli ho zástupci Karathské armády, když zajišťovali banální úkol, aby byly vybrány daně přesně dle předpisů. Za pomoci místního strážného se podařilo celou nadmíru průbojnou tlupu, která se zabarikádovala ve stodole, rozprášit. Účastník akce, strážný Znaven, se vyjádřil, že se orci do blízkosti lidského osídlení prodrali bez cizího přičinění a vzal odpovědnost na sebe, že neuhlídal jejich příchod.


Co se týče nekromantky, proběhne výslech inkvizicí Rytířů Úsvitu, prý samotným hrabtem Lacarantem. Podobný postup bude pro jistotu praktikován i na nezdolném orkovi. Výsledky budou známy vbrzku.

_________________
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 14:15 24. Jan 2009 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Zatykač!

Po Karathe visí následující oznámení:

Hledá se muž silnější postavy, nosící často zbroj černé barvy a křídlatou helmu. Jezdí na černém koni. Je známý pod jménem Jared. Hledaný spáchal zločin využívání temných sil a uctívání temných bohů.

Po krátké poradě několika vysokých představitelů, zejména inkvizice Rytířů Úsvitu a Milosrdných, bylo rozhodnuto o vydání pokynu všem Ochráncům Světla, kteří k tomuto budou mít prostředky, aby zlořečeného Jareda zneškodnili a zajali, bude-li to jen možné. Smrt hledaného na bojišti je považována za nejkrajnější řešení, to volit jen v případě nezvladatelného a nezmírnitelného ohrožení z jeho strany! Hlavním úkolem zůstává CHRÁNIT svět před podobným zlem, k čemuž kromě obrany osad nejlépe přispěje právě zajetí živého zločince a následný výslech.

S tímto rozkazem a zatykačem přichází i vymahatelná povinnost všech civilních obyvatel podávat pravdivá svědectví ohledně stíhaného.

Hlášení č. 2:

Muž byl do dlouhém pronásledování dopaden členy Karathské armády a odveden do věznice. Odtud se mu však záhadným způsobem podařilo uniknout. Svědkové tvrdí, že z ničeho nic se jeho tělo rozpadlo v prach, země se otřásala a přítomní byli napadení několika kostlivci. Inkvizice i armáda uvítá jakékoliv informace vedoucí k jeho dopadení. Dotyčná osoba je velmi nebezpečná! Buďte obezřetní!

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 17:16 24. Jan 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Dopadení!

Kacíř Jared byl polapen, ted je v Ivorské věznici a brzo bude eskortován do Karathy, tam se na něj zaměří inkvizice. Kacíř Jared bude brzy popraven upálenim na hranici, poprava je veřejnosti přístupná.

Spolu s touto popravou nejspíš budou popraveni i tajemná necromancerka s kostěnou rukou.

Nadále se chystá soud se zlodějem Hantem, který nedávno přepadl Karathského klenotníka, soud začne co nevidět.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 00:10 14. Feb 2009 
Offline
Šlechtic
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 13:11 23. Oct 2008
Posts: 348
Location: Rožnov p. R.
*na nastěnce na náměstí*

Isilská posádka varuje!

Zvědové z Isilské tvrzi varují! V horách byly viděny potyčky mezi orky a obry, snažte se těmto incidentům vyhnout. ,,Zatím sme se do těchto potyček a šarvátek nepletli, ale za poslední dva dny sou obě strany vzteklejší a agresivnější, pokud to takhle půjde dál, objasníme o co přesně jde a zavedem potřebná opatření,, , nechal se slyšet velitel Isilské posádky.

*pečeť pánů z isilu*

_________________
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 16:07 16. Feb 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Poprava

Na vědomost se dává, že dne (neděle 22.2.) bude provedena poprava kacíře Jareda a záhadné necromantky upálenim. Poprava se bude konat na Karathském popravišti, poprava je veřejnosti přístupná. Pořádek pohlídají čestní Rytíři úsvitu a Karathská armáda.

// členové gildy Rytířů úsvitu a Armády mají právo udržovat pořádek na této akci

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 16:06 21. Feb 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Soud

Dnes proběhne soud kacíře Jareda, soud se bude konat v Dei-Anangově chrámu a je veřejnosti přístupný, inkvizitor Lacarant a vrchní soudce rozhodnou o osudu tohoto kacíře. Soud se bude konat ve večerních hodinách kolem //18:00// hodiny

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 16:22 21. Feb 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
*dodatek*

Ve stejná čas proběhne soud i necromantky Helen zvané "hraběnka"

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 12:22 22. Feb 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Rozsudek

Vrchní soudce Fisborn Spravedlivý vynesl rozsudek o dvou kacířích jménem Jared a Helen. Kacíři byli vyhnáni z Karathského království, pokud se opováží vrátit na půdu království, trest bude smrt. Rozsudek vynesl vrchní inkvizitor Lacarant, jelikož pan Fisborn se na poslední chvíli nemohl dostavit.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 13:19 25. Feb 2009 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Divočáci

Nedaleko Karatshkých dolů se prý usídlili divočáci, kteří ničí okolní pole i s úrodou.

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 17:18 01. Mar 2009 
Offline
Šlechtic
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 13:11 23. Oct 2008
Posts: 348
Location: Rožnov p. R.
NA NÁSTĚNCE V KARATHĚ VISÍ:

Karatští mágové z Azurové věže vyslali do Gruberiku jednoho ze svých mágů s jednočleným doprovodem. Ůkol byl jasný, přinést démant nalezený v hrobce. Když tito dva poslové z Karathy dorazili do Gruberiku, stmívalo se, ale i přesto vyrazili do Karathy - naneštěstí však byli přepadeni, doprovodný voják nepřežil, mág je nezvěstný i s démantem. Kdo a proč démant uloupil zatím není známo, jisté je však jedno - byl(i) rychlí a nemilosrdní. Karatská armáda bude vděčná za jakékoliv informace z oné noci, přepadení bylo uskutečněno zřejmě za propastí.

_________________
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 00:34 03. Mar 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Hledá se
9.3.1502

Dnes byla nalezena polomrtvá rytířka Katherine de Aers. Našli ji lovci nedaleko Karathy a ihned ji přivedli do chrámu Dei-Ananga v Karathe, tam ji tak tak zachránili. Rytířku prý přepadl nějaký tiefling jménem Mihiru, je tmavé pleti, má rohy, ocas a neustále nosí zářící halapartnu, taky neustále skrývá svou tvář kápí.

Tento tiefling je hledaný, jakékoliv informace o něm pomohou, stráže po celém Karathském království dostali jeho popis a jsou odhodláni ho dopadnout.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 18:39 03. Mar 2009 
Offline
Šlechtic
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 13:11 23. Oct 2008
Posts: 348
Location: Rožnov p. R.
Nábor Ochránců úsvitu

Tímto se všem na vědomí dává, že dne (neděle 8.3.) v (16 00) se na Vojenské akademii Brana rozvážného v Karathě bude konat nábor k Ochráncům úsvitu, to jest: armáda, paladinové, milosrdní a strážci hodnot. Vítáni sou účastníci i přihlížející!

*PEČEŤ KARATHSKÉ ARMÁDY*

_________________
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 23:41 03. Mar 2009 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:49 27. Oct 2007
Posts: 992
Location: v každom ľudskom tele
Potizista
14. 3. 1502

V Karathskych dilnach prislo k incidentu pri kterem neznamy vytrznik napdl bezbrannou remeslnici, pohotove straze vsak situaci okamzite uklidnili a nebohe devce zachranili.
Potizista byl zamknut na 3 dny se znamym trpaslicim raubirem. Sve besneni zde vsak neukoncil a prvni noci v zalari napadnul taky zminovaneho spoluvezne. Ten byl odtahnut felcarovy s vydloubnutyma ocima a urezanym prirozenim.

_________________
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 476 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 32  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits