Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 20:05 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 476 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 32  Next
Author Message
 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 21:51 12. Mar 2009 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:49 27. Oct 2007
Posts: 992
Location: v každom ľudskom tele
TAŽKÁ JAZDA
6. 5. 1502

Po ďalších hláseniach prepadov a nepokojov Karathe došla trpezlivosť, najlepší z rytierov úsvitu sa vyzbrojili do ťažkých zbrojí a noc čo noc títo neohrožení bojovníci brúzdajú neobývanými časťami Karathskeho královstva a bdia nad pokojným životom obyvateľov a pútnikov. Kohokolvek pristihnú pri lúpežiach, rabovaní či paktovaní sa s nepriatelom bude na mieste bez súdu zabitý.

_________________
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 00:45 16. Mar 2009 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 12:50 13. Oct 2007
Posts: 838
Mec padleho demona odevzdany Ochrancom Usvitu!
22.5.1502

Dnes do chramu Dei Ananga v Karathe prisiel mlady Elf a priniesol vrchnemu inkvizitorovi necakany dar. Do ruk mu podal mocny artefakt, mec velitela demonov, ktory ohrozovali pred casom Karathu vo velkej bitve. Elf spolu s mecom odovzdal i vzkaz od jeho majitela, isteho Sigurda, demonobijca. Znenie vzkazu vsak zostalo zname len autorovi a vrchnemu inkvizitorovi, ktory sa po jeho precitani vraj tvaril dost rozporuplne.

_________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 22:58 17. Mar 2009 
Offline
Šlechtic
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 13:11 23. Oct 2008
Posts: 348
Location: Rožnov p. R.
Nábor podruhé
Ochránci úsvitu podnikají opět nábor, ti kteří zmeškali posledně, případě hledají zajímavou práci, kde by byli prospěšní a slušně placení, nechť se dostaví //sobotu 17 00// k vojenské akademii Brana rozvážného.

_________________
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 21:05 30. Mar 2009 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:49 27. Oct 2007
Posts: 992
Location: v každom ľudskom tele
Temna Legie opet uderila tentokrat v blizkosti Karathy ! Se spravou o unosu svych pratel prispechal neznamy elf k pevnosti rytiru usvitu z ktere byl vyslan strelecky oddil aby padouchy dopadl a obeti osvobodil. Z pronasledovani se vsak vratili pouze elf a jeho pratele, strelecke druzstvo je prozatim pohresovano.

Karathske kralovstvi vyzyva k opatrnosti civilstu na cestach, byla take vypsana odmena 50 mescu zlata na hlavu kterehokoliv clena z jiz spominanych najezdniku a 80 mescu za vudce Berserka ktery podle vseho celou sebranku vede.

_________________
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 17:29 06. Apr 2009 
Offline
Šlechtic
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 13:11 23. Oct 2008
Posts: 348
Location: Rožnov p. R.
Vojsko
V posledních týdnech je možno v Karathském království vidět vojáky více než obvykle. Před vojenskou akademií nakládají bedny na lodě, na kolbišti i u hradu Louč probíhají neustálé cvičení a cesta Karatha - Isilská pevnost je neustále lemovaná postupujícími oddíly. Prozatím nic není oficiální, ale po městech a osadách se vypráví, že válka s Hag-grarem je na spanutí!!!

_________________
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 18:03 07. Apr 2009 
Offline
Šlechtic
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 13:11 23. Oct 2008
Posts: 348
Location: Rožnov p. R.
*lejstro visí všude možně po Karathě, Ivory, Isilské pevnosti, Khel-a-hazru, Alwarielu, Shardonském hájku, v Dornově útočišti, Doubkově a Murgondu*
VÁLKA!!!
Karathskému království došla trpělivost s Hag-grarem, který odmítá vydat ničitele Berserka, poskytuje mu útočiště, provádí temné rituály, zbrojí vojsko jak pevninské, tak námořní a navíc vojenské galéry Hag-graru blokují severní cestu do a z Forenhaimu a ústí řeky Isil! Královské vojsko je již v plné hotovosti a každým dnem udeří. Kde a jak ze strategických důvodů nemůžeme upřesnit. Pro každého občana vyvstávají kvůli vážnosti situace jistá opatření, a to - co nejméně chodit za hradby, používat cesty jen v nejnutnějšíh situacích, vyhovět armádě či jiným členům ochránců světla a oznámit jakkýkoliv podezřelý jev v Karathě nebo jejím blízkém okolí. Z pochopitelných důvodů se omezí obchody v Království a zvýší se výdaje na armádu. Tímto také vyzývám spojence Karathského království, aby se připojili k útoku na tuto černou zemi - Hag-grar!!! Pomoc dobrodruhů vítána //8.4. 19 00 isilská pevnost//

_________________
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 22:00 08. Apr 2009 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:49 27. Oct 2007
Posts: 992
Location: v každom ľudskom tele
Konecne vitezstvi!
4. 9. 1502

Karathske kralovstvi jasa. Po unavnych utocich jak z podtemna tak z Hag Graru se spojenym vojskum konecne postestilo a prvni krucek k dobyti Hag Graru byl uspesny. Masakr v pevnosti Dar Garag, jenz byva oznacovana jako brana k Hag Graru trval pouze nekolik hodin, zlo vsak utrpelo obrovske straty a zminena pevnost nyni skyta utociste vojskum pripravujicim se k dalsimu uderu.

I po tomhle uspechu vsak neni radno Hag Grarskou obranu podcenovat, vojaci jenz brani toto mesto sou znami svymi skusenostmi z cetnych rvacek a boju. Nekolik zvedu jiz prineslo spravy o barikadach a cetnych streleckych oddilech jenz cekaji na prvni naznak utoku.

_________________
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 19:37 14. Apr 2009 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 18:11 27. Apr 2007
Posts: 1274
Location: Praga
Ochránci se rozrostli

Po bojích o pevnost Dar Garag v hlavě hlavy království, Lamberta IV. Vlídného, to začalo vířit. Již dlouho se uvažovalo o naprostém propojení Magické univerzity s Ochránci Světla, byť již doteď mezi nimi probíhala velice těsná spolupráce - zvláště v oblasti potíráni černokněžníků. Avšak podle králových rádců nejvhodnější okamžik pro stvrzení svazku nadešel právě teď, tváří v tvář zločinnému zlu, kdy je tolik potřeba státi pevně a neohroženě jít kupředu. Dále předávám slovo vyvolávači:

"...Pročež z Thalovy milosti právě dnes, 9.10.1502 k.l., se v zasedací síni hradu Louč sešli nejušlechtilejší a úřadem nejhodnotnější zástupci Rytířů Úsvitu, Karathské armády, Strážců Hodnot a Milosrdných služebníků společně s arcimágem Lucianem, by přiložili svůj podpis pod dohodu o zařazení Azurových mágů i Stříbrného kruhu mezi obranný spolek království. Nechť jsou vědomosti učených univerzitních mistrů vždy přínosem pro bezpečnost a poklidný rozvoj nás všech, občané.

Jeho Veličenstvo vám na závěr zprávy vzkazuje: Thal s vámi, občané. A nezapomeňte svým pánům odevzdávat daně."


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 23:23 28. Apr 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Drowí hlava

Ne křižovatce mezi Karathou a Ivory byla nalezena dorwská hlava nabodnutá na kůlu, sic už byla zakopána pocestnými, mluví se o ni v Ivory i Karathe. Nepovedený útok? Odvážný dobrodruhové nebo lovec? Ukázalo se mnoho vysvětlení ale ani jedno neni podložené. Každopádně je aspon vidět že obávaný nepřítel lze porazit.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 14:15 29. Apr 2009 
Offline
Šlechtic
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 14:59 04. Oct 2008
Posts: 378
Location: Doksy u Máchova jezera
Mrtvý lovec

Dnes ráno byl nalezen přivázaný lovec k rozcestníku mezi Katathou a Ivory. Byl již mrtev. Příčina smrti byla nejspíš velká ztráta krve z čerstvě odříznuté nohy. Oděv byl zakrvácený a potrhaný. Na hrudi měl vyžezané písmeno "A".
Lidé v okolí si začínají šuškat, že brzo asi přijde další vlna řádění ve stylu půlorka Berserka.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 00:41 07. May 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Závěrečná bitva

Povidá se, že Karathské síly u Dar-Garagu jsou připraveny udeřit, obléhací zbraně byli postaveny a přístav obklíčen, na místo se ted dostavují dobrodruzi a dobrovolníci ze všech krajů, šušká se, že bitva začne //neděle 18:00//. Po odbití této hodiny se lodstvo i armáda dají do pohybu.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 09:10 10. May 2009 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 12:50 13. Oct 2007
Posts: 838
Nočný poplach!

13.3.1503

Včera nadránom zaznievali Karathou poplašné zvony. Celá Karatha bola ihneď na nohách a zvedaví ľudia vychádzali do okien. Dôvodom poplachu bolo nahlásenie Kory Meynolds napadnutia člena armády trpaslíkom identifikovaným ako Artaxas Rubén. Medzi strážami sa v priebehu niekoľkých minút rozniesol popis hľadaného a tak bola celá Karatha prehľadávaná a boli prísne kontrolované brány. Za úsvitu sa menšia skupinka armády vydala útočníka hľadať.
Za akékoľvek informácie o mieste úkrytu Artaxasa Rubéna vyhlásila Karathská armáda odmenu rovnú jednomu mešcu zlata. Za dopadnutie zločinca odmenu až desiatich mešcov zlata.

_________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 11:42 10. May 2009 
Offline
Šlechtic
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 13:11 23. Oct 2008
Posts: 348
Location: Rožnov p. R.
Vrah a Helgaronův věrec Artaxas Rubén dopaden
14.3.1503
Hned další den po incidentu s Artaxasem rubénem se vydal armádní oddíl tvořen několika členy po stopách raněného vraha, vyděrače, lovce hlav a uctívače Helgarona. Po několika hodinach zběsilého stopování jej zastihli u Isilského jezera v polomrtvém stavu, poté jej předvedli do pevnosti ochránců úsvitu a tam po výslechu a obhajobě za souhlasu hraběte Lacaranta setnut.

_________________
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 13:05 22. May 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Malé stavy

Karathská armáda dostala zprávu z Isilské pevnosti o hromadění drowů, jelikož je velká část Karathské armády u Hag-Graru, je Karatha téměř bezbraná. Lacarant prý dlouho neopustil se svými rádci zasedací místnost. Jednalo se o zajaté drowce a posílení vojsk v Isilu. Lacarant si prý zavolá pár vojáků z Hag-Graru na projednání situace, kdo ví co se chystá.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 20:49 30. May 2009 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 20:02 28. May 2007
Posts: 191
Location: Praha
Lidé v Karatě si povídají, že ve městě kolem přístavu se pohybují podivně vypadající lidé, někteří dokonce tvrdí, že se jedá o samotné Démony, vždy tito podivní lidé mají při sobě truhly ruzných velikostí. Dokonce kapitán Karathské stráže posílil v přístavu stráže.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 476 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 32  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits