Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 12:04 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 476 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Next
Author Message
 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 23:12 17. Aug 2008 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Svaz karathskych obchodniku rad od zrucnych remeslniku vykoupi polotovary za vyhodne ceny.

Dale se po Karathe povida, ze se pracuje na vystavbe nove dilny, ktera bude otevrena pro vsechny remeslniky z Karathskeho kralovstvi.

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 10:20 19. Aug 2008 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Svaz karathskych obchodniku nabizi ruzne zakazky pro zacinajici remeslniky.

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 16:25 27. Sep 2008 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Upíři

Po Karathe se povídá že upíři se vrátili. Bylo nalezeno pár mrtvol skoro bez krve a někteří lidé se úplně ztratili. Dokoknce je svědectí lidí, že v noci ve tmavých uličkách vídají úpíry, jak sají krev z lidí. Často po odhalení rychle zmizí ve stínech nebo skočí na střechu. Karatha nasazuje strážné na pochůzky po tmavých uličkách.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 07:50 02. Oct 2008 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Karathský hřbitov

Na Karathském hřbitově se začali opět dít divné věci, přes noc tam nebezpečno bylo už dlouho ale ted se začali lidé ztrácet i ve dne.
Nedávno se však situace uklidnila, pár svědků vidělo jak do hrobek sestupuje skupina plně ozbrojených vojáků v černošedých uniformách, nejspíš šlo o žoldáky Železné pěsti.


Piráti

Po moři začali brouzdat lodě se známou značkou, lebky se skříženými hnáty, přepadli už několik lodí, vykradli jejich náklad a ohrožovali cestující.
Nedávno se po Karathe ozívali daleké výstřeli z děl, mnoho lidí si myslelo že piráti napadli nějakou lod u Karathy, však na moři nebyli viděny žádé potyčky, ozvalo se pár výbuchů a pak ticho.
Hodinu na to se Karathskou branou přicouralo několik promočených a vyčerpaných žoldáků Železné pěsti, neví se zda za výbuchy mohou oni, ale od té doby je na moři klid.


Rvačka?

Jedno ráno si jeden z důstojníků Karathské armády všiml potlučené skupiny vojáků, snažil se zjistit co se stalo ale vojáci nic neřekli.
Vyptával se u Racka, kde věděl že vojáci minulou noc slavili, hospodský vysvětlil že stejný den něco slavili i žoldáci, tyto dvě skupinky se pohádali a pak obě z hospody odešli.. o něco déle se vrátili žoldáci s pár modřinama a slavili dál, vojáci tu noc už nepřišli.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 17:40 02. Oct 2008 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 18:11 27. Apr 2007
Posts: 1274
Location: Praga
Další nábor Ochránců Světla

*Karathský vyvolávač rozhlásil nedávno přijatou zprávu od poslů asistentů důstojníků, kteří jsou pod rádci a zástupci pomocníků těch nejvyšších špiček branné moci Karathského království*


"Lidu karathskému a všem, kdož mají zájem o službu naší vlasti v čelení proti skutečnému Zlu,

se na vědomí dává, že v dnech nejbližších se uskuteční pravidelný nábor mezi Ochránce Světla. Menší veřejná verbířská sešlost bude vedena zástupci sekcí OS, tedy jak kněží Milosrdných, řádů Strážci hodnot a Rytíři Úsvitu, tak i pochopitelně celé Karathské armády. Bude-li Thalova vůle příznivá, nábor tohoto čtvrtletí se uskuteční před Vojenskou akademií Brana Rozvážného, dálší postup bude rozvážně zvážen dle počtu a druhu účastníků. Zkušený maršál Piltus z Forhenheimu se při této příležitosti nechal slyšet: "Safryš, to aby nám přišlo aspoň dvacet rekrutů!"

Tak jest, přejme hojnou účast, svědčící o ochotě celého povrchu zemského brániti se."



//tj, pro všechny zájemce i diváky,, SOBOTA 4.10., OD 16:00


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 22:33 05. Oct 2008 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Úprk věznů!

Nedávno v noci přepadla radnici skupina zlodějů, omráčila stráže a vysvobodila dva vězně z vězení. Akce proběhla v tichosti, ostatní co pracovali v tu dobu na radnici si ničeho nevšimli, stráže si pamatují jen rozmazaný pohled dvou postav zahalených v temném obleku.
Na rukou pár vojáku byla nalezena vyrytá růže a jedna zůstala ležet ve věznici.. nikdo neví co to může znamenat.
Po pachatelích i vězních se pátrá. Pokud je někdo záhlédne, at to neprodleně hlásí strážim.

jde o:
Pulčik, tmavé vlasy, světlejší oblek. provinění: krádež
Člověk, nejspíš z pouště, holá hlava až na copánek temných vlasů. provinění: výtržnosti, pokus o útěk strážim

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 15:58 13. Oct 2008 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Vražda!

Nedávno bylo v noci na hlídce nalezeno tělo mrtvého Karathského vojáka, tento incident měl svědka.
Svědek tvrdí, že viděl postavu oblečenou v uniformě Železné pěsti a černou helmu s pozlacenym pruhem uprostřed. Postava zákeřně přepadla vojáka zezadu a zabila ho. Karatha ihned zakázala jakékoliv akce Železné pěstě mimo jejich region, a to je orčí území. Celá záležitost se prošetřuje.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 06:59 14. Oct 2008 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Hlášení průzkumníků

Průzkumníky jednou večer kontaktoval trpaslík, nedaleko prý byl svědkem boje pěšáků s démony, snažil se jim pomoci ale nikdo nepřežil.

Později ráno se na místo vydali průzkumníci, našli zohavená těla pěšáků Karathské armády, nikdo nepřežil.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 08:29 15. Oct 2008 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Stvůry ze stok

Ve stokách pod chudinskou čtvrtí nedávno řádili nejspíš démoni, upozornila na to druidka z Shardonského hájku, která si všimla podezřelích věcí co se děli. Inkvizitor Lacarant se svými paladiny a s pomocí dobrodruhů prozkoumal stoky a velkou část démonů zahnali, však určitě to není na trvalo a je jen otáka času, kdy se démoni zase vrátí.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 22:45 19. Oct 2008 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Úpadek

Karathe se daří hůře a hůře, karavany přestaly cestovat kvůli nebezpečí na cestách. Obchodníci jsou zadluženi kvůli nedostatku zboží, mnoho vojáků opouští služby kvůli nebezpečné práci a malému platu. Mnoho lidí se začíná bouřit proti systému a chtějí, aby se jednalo.. hrozí nepokoje v ulicích.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 22:51 19. Oct 2008 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Mračna

Nad královstvím Karathském se stáhla temná mračna, slunce už poslední dobou skoro nevyjde, po kraji se šíří temnota.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 20:54 24. Oct 2008 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 18:11 27. Apr 2007
Posts: 1274
Location: Praga
Válečná pohotovost?


Mezi všechny stavy společnosti prosákla znepokojivá zpráva, vyvolávající pochyby. Král Lambert IV. Vlídný prý jednal s nejvyššími zástupci Ochránců Světla o možnosti vyhlásit ZEMSKOU HOTOVOST. Důvodem je nutnost bránit zemi protentokrát před dalším náhle vzrostlým nebezpečenstvím - sférami pekelnými - a zapudit všechny démony právem tam, kam patří.

V případě, že by se vláda Karathského království skutečně odhodlala k tomuto krajnímu kroku, znamenal by nasazení všech bojeschopných mužů, ač nejsou vojáky z povolání, do kasáren, na hradby a k obraně klíčových zemských bodů, stejně jako cvik rychlého stažení všech ohrožených obyvatel do bezpečí.

Ať je zvěst o plné hotovosti celého kraje pravda, nebo ne, jistým zůstává, že Karathská armáda a další složky Ochránců Světla poslední dobou navyšují zbrojení a zmnohonásobují hlídky. Velvyslanci oslovují ostatní národy jako možné spojence při masovějším útoku. Na strážných věžích jsou vedeny semináře o tom, co že to ten "dééémon" vlastně je zač; městské stráže obdržují příručky k rozpoznání zplozenců Astarothových od neškodných, ač stejně podivných a podezřele zářících, čarodějů.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 20:55 30. Oct 2008 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 18:11 27. Apr 2007
Posts: 1274
Location: Praga
*narychlo a téměř zuřivě napsaný leták se objevil u fontány na náměstí*


Ochránci Světla doporučují obyvatelstvu, jemuž jsou život, čest a majetek milé:

Kdykoliv, byť z dálky, potkáte onoho věčně řádícího půlorka o odpudivém vzhledu a obrovské planoucí sekeře, BERTE NOHY NA RAMENA. Ověřené řešení. V opačném případě má obět, jak se tak říká, své jisté...dochází k široké plejádě těch nejvíce znesvěcujících zločinů. Máme potvrzeno, že v případě tohoto bezejmenného zběsilce je nepřipravený odpor v zásadě marný.


Nejčerstvější popis půlorčího grázla z pera novice Rytířů Úsvitu:

"Jedná se o ošklivého míšence orka a člověka mohutné postavy, s rezavými vlasy a jen jedním okem. Je nepřehlédnutelný a tuším, že jsem ho v Ivory a Karathě již potkal. Pravděpodobně se jedná o toho samého jedince, se kterým měla problémy již novicka *jméno přeškrtáno*.

Varuji vás ovšem, je velmi nebezpečný!"



Podle toho samého hlášení měl šílený sekerník při sobě DOPROVOD, jehož popis pochopitelně neuvádím, aby nebylo narušeno zevrubné pátrání, slídění a lovení ze strany městských stráží, armády, Rytířů Úsvitu a všech dalších ochotných, proti kterým všem násilníci stojí.

*podpis nečitelný, asi jde o nějakého naštvaného strážmistra*


P.S. Dost pochybuju, že se nám půlorčí barbar přihlásí, ale sou na tuto výzvu předpisy. Takže: Vzdej se a vydej se, zlobří sosáku! Anebo navštiv nejbližší strážnici, sepiš výpověď, nech se uvrhnout do vazby a promluvit spravedlnost, ty jeden krvežíznivý cvoku, zištně využívající těžkých chvil celého Království.


// edit Jonny:jméno novicky je přeškrtnuté a nečitelné


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 08:09 31. Oct 2008 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Co se povídá..

Měštanka: slyšela si to holka? přepadli klenotníka..

Měštanka2: no nepovidej, kdy a jak?

Městanka: no já byla u toho *lehce zakroutí hlavou* bylo to hrozné, zmlátili strážného, mě svalili na zem a vrhli se na chudáka prodejce.. dva velcí lidi a přišel s nima i trpaslík, ale ten vypadal stejně vylekaně jako my.. i když s nima potom odešel

Městanka2: *zalape po dechu* a nestalo se ti nic?

Městanka: ne nestalo... a nepřerušuj mě! .. přiběli k prodejci a začali po něm žádat nějaké peníze.. a prý se nevyplácí neplatit nebo tak nějak..

Měštanka 2: tak on byl zadlužený?

Měštanka: to nevim.. každopádně jim zplatil a oni odešli, no já neváhala.. vyběla sem ven a běžela pro stráže, toho jednoho z nich chytli ale zbylí dva ted utikaj... no musim jít, to víš.. sem ted ten důležitej svědek *vážně* ...

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zprávy z Karathy
PostPosted: 12:24 18. Nov 2008 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Vítězství!!

Karathu postihla pohroma, démoni zautičili přímo na Karathu. Domy byli zachváceny plameny a mnoho lidí zemřelo, Karathská armáda byla neorganizována a za poslední špatné časy o mnoho členů zmenšena.
Naštěstí na pomoc Karathe přišlo několik dobrodruhů, kterým se povedlo přidat se do poslední organizovaného odporu a začít bojovat s démony.

Stal se též zázrak! Do Karathského města sešel samotný Dei-Anang pomoci svým věrným, pomohl skupině vedené iknvizitorem Lacarantem v boji s velkym náporem démonů, dodal mužům odvahu a pak zmizel ke konci velké bitvy, nikdo si pořádně nevšiml jak.

Na pomoc Karathe též přišli její spojenci, trpaslici z Khar-Durnu v čele se svym krále, poté i lodě Alwarielu a lodě Kel-A-Hazeru. Radnice byla chráněna kouzly mágy z Azurové věže ale byla napadena zevnitř vyhloubenou cestou ze stok. Díky statečnym dobrodruhum se podařilo do radnice dostat.

Po dlouhé době boj ustal, démoni umírali a přestali se zjevovat další, krvavě rudá mračna se roztrhala a vysvitlo slunce, obrancí se schromáždili kolem radnice, odkud vyšli hrdinové, démoni byli zahnáni!

Většina zkorumpované vlády Karathy byla pobita a ostatní byli odvoláni ze svých funkc. Vznikla nová rada která se postará aby se Karathe vedlo lépe a nebudou přehlížet další hrozby.

Začali se opravovat domy a hledat mrtvý či zranění.. trpaslíci, elfové i pouštní lid podali pomocnou ruku. Chrámy se zaplavili zraněnými nebo mrtvými na poslední pomazání, někteří lidé si všimli nad Juaninym chráme dlouho sedět bílou holubici.. někteří to berou jako náhodu ale někteří v tom vidí přízen od bohyně Juany, jenž jim je nakloněna.

Karahská vláda děkuje všem, kteří se podíleli na ochraně Karathy a specílní poděkování jmenovitě těm, kteří Karathe pomáhali nejvíce a od začátku temných časů stála na její straně:

Žoldák Sigurd
Žoldák Mannaz, necht jsou mu bohové nakloněni i v posmrtném životě
Srdečná kněžka Lilien
Šikovná bardka Amywiel
Moudrý durid Sinta
Mrštný pulčík Rigrid
Mocný mág Gotried
Inkvizitor Lacarant

Na počest vítězství a pro čest padlých bude Karatha brzo pořádat ples.
Na počest hrdinů, a aby jejich památka žila navěky s Karathou, bude hrdnimu, všem bránícím i padlým vystavěn pomník.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 476 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits