Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 18:56 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Zpravy ze Zelenych vrsku
PostPosted: 15:29 09. Jun 2008 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Co se deje v Ostrohu, Zelenych vrscich a okoli...

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zpravy ze zelenych vrsku
PostPosted: 15:32 09. Jun 2008 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Potycka

U krizovatky v Zelenych vrsich bylo po vcerejsi noci nalezena skupina duergaru a drowu. Nevi se zda se pobili navzajem a nebo jejich smrt maji nasvedomi orci kmeny obyvajici zdejsi uzemi.

Velitel Ostrohu dal pro jistotu posilit hlidky Karavan putujicich pres stezku vedouci touto oblasti.

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zpravy ze Zelenych vrsku
PostPosted: 13:11 18. Nov 2008 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Ostroh

Žoldákum železné pěstě bylo opět povoleno pracovat.

Zjitilo se že žoldák, jež zabil na hradbách strážného, byl ovládan temnými silami a později byl zabit rukou svých kolegů, žoldákum ted nestojí v cestě opět začít nabízet své služby.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zpravy ze Zelenych vrsku
PostPosted: 21:54 12. Mar 2009 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:49 27. Oct 2007
Posts: 992
Location: v každom ľudskom tele
TAŽKÁ JAZDA
6. 5. 1502

Po ďalších hláseniach prepadov a nepokojov Karathe došla trpezlivosť, najlepší z rytierov úsvitu sa vyzbrojili do ťažkých zbrojí a noc čo noc títo neohrožení bojovníci brúzdajú neobývanými časťami Karathskeho královstva a bdia nad pokojným životom obyvateľov a pútnikov. Kohokolvek pristihnú pri lúpežiach, rabovaní či paktovaní sa s nepriatelom bude na mieste bez súdu zabitý.

_________________
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zpravy ze Zelenych vrsku
PostPosted: 21:14 30. Mar 2009 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:49 27. Oct 2007
Posts: 992
Location: v každom ľudskom tele

Karathske kralovstvi vyzyva k opatrnosti civilstu na cestach, byla take vypsana odmena 50 mescu zlata na hlavu kterehokoliv clena z jiz spominanych najezdniku a 80 mescu za vudce Berserka ktery podle vseho celou sebranku vede.

_________________
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zpravy ze Zelenych vrsku
PostPosted: 19:12 24. Jan 2011 
Offline
DM Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 21:02 21. Jun 2007
Posts: 4205
Nepokoje v Zelených vršcích

Po Zelených vršcích se začaly šírit fámy o smrti Berserka, zvaného Sekerník. Podle některých byl zabit, podle dalších je uvězněn v Ivory. Jedna ze zvěstí tvrdí, že Berserk, uctívaný mezi místními jako hrdina Gordulův, vyhlásil velkou pomstu nad Ivory, které musí být zničeno a srovnáno se zemí ke slávě Gordula!

_________________
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zpravy ze Zelenych vrsku
PostPosted: 13:19 06. Jan 2012 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 01:37 21. Feb 2008
Posts: 5869
Několik karavan, putujících z Ostrohu na území elfů, bylo napadeno skřety. Většinou byly útoky odraženy, krom jednoho případu, kdy byla karavana pobita. Zvědové Železné pěsti hlásí, že se po Zelených vrších pohybují velké skupiny skřetů a orků. Již byly zahlédnuty v blízkosti kočovných skupin a vesnic.

_________________
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zpravy ze Zelenych vrsku
PostPosted: 22:40 07. Jan 2012 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 11:53 27. Sep 2009
Posts: 2551
Zničená ves

Početná skupina skřetů a orků dorazila až k hranicím Petroniky, kde se jako bouřící moře přelili přes hraniční vísku Blato, kterou pak do posledního domu vypálili. Ztráta na majetku je značná, ale jen díky včasnému zásahu Dornova stopařů byli obyvatelé vísky varováni a stačili tak zachránit sebe i část majetku. Běžci nakonec dorazili i do pevnosti Rytířů úsvitu a těžká jízda zadupala loupeživou bandu tam kam patří - pod drn.

Přeživší, ale značně demoralizované bestie se poté rozutekli zpět do Zelených vršků.

Ač se jednalo o zcela jednoznačné vítězství Pánů z Petroniky, stopaři varují před dalšími možnými útoky.

Obyvatelům Petroniky a Králoství se tedy nadále nedoporučuje vstupovat do oblasti Zelených vrchů.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zpravy ze Zelenych vrsku
PostPosted: 11:16 20. Jan 2012 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 01:37 21. Feb 2008
Posts: 5869
V Zelených vršcích pokračují boje mezi oddíly Železné pěsti a zelených kůží. Orci a skřeti sestupují z kopců v malých skupinách, přepadají osamělé poutníky a karavany. Provoz na kupecké stezce z Ostrohu do Alwarielu prakticky ustal. Kočovné tumany Železné pěsti byly vytlačeny z pastvin v Zelených vršcích, jejich ženy a děti byly usazeny ve vsích nebo v pevnosti Ostroh a muži drží hlídky proti nájezníkům z hor. Zdá se, že se zelené kůže opět přemnožily.

_________________
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zpravy ze Zelenych vrsku
PostPosted: 21:56 22. Jan 2012 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 01:37 21. Feb 2008
Posts: 5869
* ze Zelených vršků dorazili rychlí posli *

Vítězství! Velké vítezství v Zelených vršcích!

Zatímco tumany Železné pěsti vedly obranné boje, byla uskupení orků nečekaně napadena z týlu velkou skupinou bojovníků, kteří přišli z Alwarielu. Početná skupina elfích hraničářů a lidských žoldnéřů se prosekala až do samého srdce orčího území, vyvrátila velké Gordulovo božiště, zkropené krví obětí a pobila a rozprášila orky a skřety.

V Ostrohu a vsích oslavují statečné bojovníky, které prý vedl sám princ Doriel! Pod jeho vedením bylo dosaženo slavného vítězství nad dotírajícími zelenkožci! Zatímco je dosud pořádán hon na zbytky zelených kůží, v Ostrohu panují velké oslavy. Stateční zachránci východní stezky jsou hoštěni na náklady Pěsti a jsou v nejbližší době očekáváni v hlavním městě! Říká se, že hlava orčího náčelníka je nesena na kopí před vojskem vítězů!

Karatha se chystá na přijetí hrdinných bojovníků prince Doriela i tohoto vzácného hosta samotného! Z rozkazu lorda zemského správce jsou chystány oslavy na počest prince a jeho chrabré družiny.

_________________
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zpravy ze Zelenych vrsku
PostPosted: 17:31 06. Feb 2012 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 01:37 21. Feb 2008
Posts: 5869
Nové zprávy říkají, že průvod prince Doriela již vyrazil z Ostrohu a koncem týdne dosáhne hlavního města.

_________________
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zpravy ze Zelenych vrsku
PostPosted: 12:09 25. Aug 2012 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 17:31 22. Jan 2012
Posts: 5998
Location: Nový Jičín / Brno
Na popravišti u pevnosti Petronika ja stavěna mohutná hranice z dříví a klestí. Kněží se modlí, aby blahodárný déšť přišel až po očištění hříšníkovy temné duše posvátným Dei Anangovým ohněm.

_________________
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zpravy ze Zelenych vrsku
PostPosted: 18:38 28. Aug 2012 
Offline
DM Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 20:49 21. Jan 2010
Posts: 2779
Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
Povídá se mezi lidmi, že z Petroniky vyrazila dnešního dne hned z rána početná skupina rytířů úsvitu vyzbrojených do boje.

_________________
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"

QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.

"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith

DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zpravy ze Zelenych vrsku
PostPosted: 12:41 20. Sep 2012 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 01:37 21. Feb 2008
Posts: 5869
* zlověstné úkazy *

Hraničáři přinesli zprávu, že v hloubi Zelených vršků, nad prastarou pevností Bhardrill, obývanou trolly, spatřili podivné úkazy. Země se prý otřásala a na nebi tančila podivná světla a temná znamení. Po celém dni, kdy tato podívaná přitahovala zraky mnohých, hřmění ustalo, ale Bhardrill a blízké okolí zahalil mrak nejčernější tmy, která jako by se vyplazila z podzemí... nikdo neví, co má tato nová hrůza znamenat.

_________________
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zpravy ze Zelenych vrsku
PostPosted: 23:47 27. Aug 2013 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 17:31 22. Jan 2012
Posts: 5998
Location: Nový Jičín / Brno
Odražený útok orků na Petroniku

Běsnící zelenokožci, zřejmě ovládaní temnými kouzly podtemňanů, se jali podtrhnout svůj bezbožný čin, kterého se dopustili před několika dny a zaútočili i na podhradí pevnosti Petronika. Na tomto místě bylo během lítého boje raněno nebo zabito hned několik hrdinných rytířů a dobrodruhů. Přes brutální sílu gordulových berserků se ale nakonec podařilo tento masivní útok odrazit. Velkou zásluhu na tom měly i posily z Karathy, složené převážně z po zuby ozbrojených těžkooděnců.

Sláva vojům karathským, sláva Dei-Anangovi!

_________________
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits