Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 13:12 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Message
 Post subject: Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
PostPosted: 23:06 17. Aug 2016 
Offline
Obyvatel
 Profile

Joined: 19:01 18. Oct 2015
Posts: 122
kokosak wrote:
Držme se tematu prosim :)


Pardon.. mne jen přišlo že tu někdo pláče na špatném hrobečku...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
PostPosted: 23:18 17. Aug 2016 
Offline
Obyvatel
 Profile

Joined: 01:41 13. Feb 2014
Posts: 140
Zedral wrote:
Klerik = šiřitel vůe boha, v dobru ve zlu v zákonu v chaosu... ultimátní služebník boha... položí za něj život... bůh mu za to poskytuje moc.. na světské záležitosti nehledí... proto by hráč měl zvážit jestli hraje zlou postavu za cílem jestli má lepší staty nebo za účelem, že chce hrát zlou postavu.. pak už jde inteligence postavu jelikož jeho manažer má vůli jasnou... Vím, že je zvlášť na povrchu volit přesvědčení dle toho co chce hráč hrát.. ovšem to není chyba hry, ale chyba hráče...
Možná by i pomohlo, kdyby někdo v podtemnu hrál dobrou postavu...
Všeobecně považuju za chybu systému, že na povrchu je možno hrát zlou postavu kdežto v podtemnu nikoho vůbec nenapadne hrát tu dobrou... A to se nebavím jen o klericích... a summoni jsou jen side effect...



Tvrdit že klerik nemůže svou víru ve zlo nebo chaos ic maskovat nebo skrývat mi příjde omezené?:-D


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
PostPosted: 23:20 17. Aug 2016 
Offline
Obyvatel
 Profile

Joined: 01:41 13. Feb 2014
Posts: 140
NesQe wrote:
Přijde mi že jste hodili evil postavy do kategorie "tupý *cenzured* co povolává nemrtvá, demonická stvoření protože nemá mozek a netuší že jakýkoliv potkání jiný osoby se téměř rovná RP smrti" V podtemnu by se asi mohlo skákat nad vzhledy radostí a slintat blahem, ale na povrchu už ne. Myslím že ani bohové nejsou tak tupí aby své ovečky posílali na rychlou popravu něčím takovýmhle ;-)

Tolik ke smysluplnosti zákonného zla že ? Možná chaotický s ubohou inteligencí uctívající právě toho Gordula, ale kdo by to hrál když to nebude mít budoucnost.

Co když s knězem neuctívám zlého boha? Proč tam tu habaďuru mám? Kdyby to bylo vázaný na boha přímo ne na přesvědčení, ale taky to není dobré řešení, protože jak říkám povolanýho si prostě nevyvolá. Už vidím ty telly "to ignoruj za povolaný nemůžu". Zbytečná omezující úprava, která lidem nic nedá.



Nesqe...promluvila si mi z duše :-)


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
PostPosted: 23:27 17. Aug 2016 
Offline
Obyvatel
 Profile

Joined: 19:01 18. Oct 2015
Posts: 122
Dragon Soul wrote:
Zedral wrote:
Klerik = šiřitel vůe boha, v dobru ve zlu v zákonu v chaosu... ultimátní služebník boha... položí za něj život... bůh mu za to poskytuje moc.. na světské záležitosti nehledí... proto by hráč měl zvážit jestli hraje zlou postavu za cílem jestli má lepší staty nebo za účelem, že chce hrát zlou postavu.. pak už jde inteligence postavu jelikož jeho manažer má vůli jasnou... Vím, že je zvlášť na povrchu volit přesvědčení dle toho co chce hráč hrát.. ovšem to není chyba hry, ale chyba hráče...
Možná by i pomohlo, kdyby někdo v podtemnu hrál dobrou postavu...
Všeobecně považuju za chybu systému, že na povrchu je možno hrát zlou postavu kdežto v podtemnu nikoho vůbec nenapadne hrát tu dobrou... A to se nebavím jen o klericích... a summoni jsou jen side effect...



Tvrdit že klerik nemůže svou víru ve zlo nebo chaos ic maskovat nebo skrývat mi příjde omezené?:-D



Hraj v podtemnu... a nebudeš mít problém... Na povrchu ho prostě máš... ale zkoušet to okecat na lvlu 20, kdy už jsi v podstatě apoštolem zla.. a hlavně by ses za to neměl jako postava stydět je trochu out!!! Tvá pověst tě dohnala... pokud máš int 20+ pak jsem ochoten akceptovat to, že to dokážeš skrýt.. jinak BURN BABY!!!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
PostPosted: 23:33 17. Aug 2016 
Offline
Obyvatel
 Profile

Joined: 01:41 13. Feb 2014
Posts: 140
Zedral wrote:
Dragon Soul wrote:
Zedral wrote:
Klerik = šiřitel vůe boha, v dobru ve zlu v zákonu v chaosu... ultimátní služebník boha... položí za něj život... bůh mu za to poskytuje moc.. na světské záležitosti nehledí... proto by hráč měl zvážit jestli hraje zlou postavu za cílem jestli má lepší staty nebo za účelem, že chce hrát zlou postavu.. pak už jde inteligence postavu jelikož jeho manažer má vůli jasnou... Vím, že je zvlášť na povrchu volit přesvědčení dle toho co chce hráč hrát.. ovšem to není chyba hry, ale chyba hráče...
Možná by i pomohlo, kdyby někdo v podtemnu hrál dobrou postavu...
Všeobecně považuju za chybu systému, že na povrchu je možno hrát zlou postavu kdežto v podtemnu nikoho vůbec nenapadne hrát tu dobrou... A to se nebavím jen o klericích... a summoni jsou jen side effect...



Tvrdit že klerik nemůže svou víru ve zlo nebo chaos ic maskovat nebo skrývat mi příjde omezené?:-D



Hraj v podtemnu... a nebudeš mít problém... Na povrchu ho prostě máš... ale zkoušet to okecat na lvlu 20, kdy už jsi v podstatě apoštolem zla.. a hlavně by ses za to neměl jako postava stydět je trochu out!!! Tvá pověst tě dohnala... pokud máš int 20+ pak jsem ochoten akceptovat to, že to dokážeš skrát.. jinak BURN BABY!!!



Nevim co říct svět přece není černobílý, ani ve fantasy? .-) říct že klerik povolávat nemusí když ho to prozradí mi příjde out hlavně na nižších levelech to bez povolanýho nejde. Netrvdím že by zlo mělo povolávat archony- tvrdím že bytosti by měli být něco neutrálního jako byly elementálové - není určitelné jestli je povolal dobrý nebo zlý...Nijáké FANTOMY například....nebo mlžné evokace různých tvarů barev a vlastností co já vimX-D


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
PostPosted: 07:34 15. May 2017 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 16:04 17. Apr 2017
Posts: 22
No tak jsem si klerika vyzkousel, moc pekny ty summony. Jako bojove povolani je po orezani kouzel typu divine favor a podobnych dost slaby.

Jeho summony jsou nesrovnatelne slabsi, nez summony jinych povolani, nemluve o tom, o kolik jsou silnejsi "pritelickove" hranicare, druida a maga, nez tyto summony.

Dalsi oslabeni klerika prendanim spousty kouzel do domen toto povolani dela jeste mene hratelnym.

Tudiz muj zaver o hodnoceni tohoto povolani je: Prisel jsem, videl jsem, smazal jsem. :)


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
PostPosted: 08:31 15. May 2017 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
Záměr. Klerik je zde primárně jako support družiny.
Pokud jsi chtěl z klerika ultimatni mašinku jako na jinych svetech tak je jasne ze jsi zklaman


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
PostPosted: 08:41 15. May 2017 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Klerik může být pořád solidní zabiják, jen to není tak přímočaré a očividné. :-)

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
PostPosted: 08:54 15. May 2017 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 16:04 17. Apr 2017
Posts: 22
Shaman88 wrote:
Záměr. Klerik je zde primárně jako support družiny.
Pokud jsi chtěl z klerika ultimatni mašinku jako na jinych svetech tak je jasne ze jsi zklaman


Ja znam krome thalie akorat demonu a tam zadny build s klerikem nepatri mezi top buildy. :)


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits