Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 18:14 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: Stínový skok - nedostupný pro SD
PostPosted: 19:37 13. Dec 2020 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:24 23. Jun 2007
Posts: 6754
Location: Severní okraj Středozemě
Popis - viz nadpis.
Na Šamanovu radu hlásím, cituji: "je chyba, nebo spíše nedodělek"
:mrgreen:

_________________
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Stínový skok - nedostupný pro SD
PostPosted: 11:02 17. Nov 2023 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 13:38 03. May 2009
Posts: 203
Hlásím, že stínový skok je nedostupný nejen pro SD, ale i pro mnicha a arcane archera. Patrně ho nemůže vzít prostě nikdo, jak jsem si četl i jiný příspěvky tady. Je možný se nějak domluvit, že by byl na moji postavu dohozen individuálně? Teď bych vzal nějakej feat, kterej nechci a ten by mi byl odebrán výměnou za stínový skok? Díky. :ewink:


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Stínový skok - nedostupný pro SD
PostPosted: 11:40 17. Nov 2023 
Offline
DM Thalie
 Profile

Joined: 20:48 17. Jun 2007
Posts: 1200
Sapal wrote:
Hlásím, že stínový skok je nedostupný nejen pro SD, ale i pro mnicha a arcane archera. Patrně ho nemůže vzít prostě nikdo, jak jsem si četl i jiný příspěvky tady. Je možný se nějak domluvit, že by byl na moji postavu dohozen individuálně? Teď bych vzal nějakej feat, kterej nechci a ten by mi byl odebrán výměnou za stínový skok? Díky. :ewink:


Mám pocit, že tento feat nefunguje nebo byl zcela vyřazen ze seznamu featů na vybrání. Vědět bude asi nejlíp Shaman, který zřejmě tento feat původně zaváděl.
Případně, je tu někdo kdo s postavou splňuje požadavky a funguje mu tento feat ?

Bojím se, že podobně to bude u všech nově vytvořených epických featů, protože s přechodem na trojpovolání se hodně věcí rušilo, ale je v tom bordel jak se v tom pořádně vyznal jen autor těchto featů a ne každá změna se zapsala na fórum.

_________________
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Stínový skok - nedostupný pro SD
PostPosted: 11:47 17. Nov 2023 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 13:38 03. May 2009
Posts: 203
Fryn wrote:
Mám pocit, že tento feat nefunguje nebo byl zcela vyřazen ze seznamu featů na vybrání. Vědět bude asi nejlíp Shaman, který zřejmě tento feat původně zaváděl.
Případně, je tu někdo kdo s postavou splňuje požadavky a funguje mu tento feat ?


Mám ještě starou postavu s levelem dobrodruha, je vlastně stejná, jako ta současná. A ta stínový skok normálně má a funguje. Kdyby byl úplně zrušen, nefungoval by. Hlášení nefunkčnosti toho featu tady na foru je od doby, kdy Shaman zavedl omezení jen na určitý povolání. Teoreticky by mohlo stačit vrátit verzi featu před úpravou. Ale nevím, k čemu všemu se dostaneš a co můžeš měnit. Případně ten feat by mohl být v samostatném scriptovém souboru, tak bych se na něj mohl mrknout, jestli nenajdu chybu.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Stínový skok - nedostupný pro SD
PostPosted: 19:56 17. Nov 2023 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
Jo tohle mi viditelně uniklo.
Feat by měl fungovat pokud jej vezmeš na levelu těchto povolání:
- tajemný lučišník
- vrah
- barbar
- bard
- klerik
- druid
- mnich
- hraničář
- tulák
- šermíř
- stínový tanečník
- čaroděj
- zaklínač


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Stínový skok - nedostupný pro SD
PostPosted: 10:53 18. Nov 2023 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 13:38 03. May 2009
Posts: 203
Shaman88 wrote:
Feat by měl fungovat pokud jej vezmeš na levelu těchto povolání:


No a právě nefunguje. :) Nejde zvolit, v noci jsem tomu věnoval nějakej čas a zjistil jsem následující:

Porovnal jsem hak nt_c_180910.hak a nt_c_210525.hak. Tam je stínový skok nastavený stejně, respektive třeba zrovna u AA se změnila položka "List" z 0 na 1, ale to je v pořádku.

Svoji starou postavu, která stínový skok má, jsem hrál v roce 2018, před úpravou stínového skoku. Bral jsem ho na 24. levelu postavy na levelu AAčka a bez problému. Teď v té stejné situaci stínový skok vzít nemůžu. A nemůžu ho vzít ani když beru level mnicha.

Stínový skok je stále funkční, takže featu jako takovému se nic nestalo, jen nejde vzít.

Takže pokud se změnily jen podmínky, který povolání skok může vzít, musí být chyba tam.

Ta úprava byla zavedena v květnu 2020 a v prosinci 2020 si už KaTo stěžoval, že ho nemůže jako SD vzít a teď se přidávám já, že ho nemůže vzít ani mnich a AA. :)

Je možný se na to mrknout? Případně se na to můžu zkusit podívat já, když mi pošlete 2da nebo aspoň tu část se skokem, jestli si něčeho nevšimnu.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Stínový skok - nedostupný pro SD
PostPosted: 13:59 19. Nov 2023 
Offline
DM Thalie
 Profile

Joined: 20:48 17. Jun 2007
Posts: 1200
Po debatě se Shamanem jsem se rozhodl tento feat ponechat nedostupný.

Důvodem je technická stránka, (feat byl navázán na jiný feat, který se už zcela zrušil), kde původně vše vzniklo pro odlišné nastavení světa a také s přihlédnutím k tomu, že s tímto featem zde byl potenciálně nemalý prostor pro bugování.

Díky za report. Zmínka o featu byla smazána ze stránek fóra.

_________________
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Stínový skok - nedostupný pro SD
PostPosted: 19:31 19. Nov 2023 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 13:38 03. May 2009
Posts: 203
Fryn wrote:
Po debatě se Shamanem jsem se rozhodl tento feat ponechat nedostupný.
Důvodem je technická stránka, (feat byl navázán na jiný feat, který se už zcela zrušil)


No feat normálně funguje, takže nevím co to "navázání na jiný feat" znamená, ale nevadí. Díky za vyřešení.

Ještě jeden dotaz trochu OT: Druhou postavu jedu na epickou odbornost rychlé hojení, ta funguje, nebo taky zůstala jen napsaná na foru a zjistím to za několik měsíců, až si ji nebudu moc vzít a pak bude dodatečně zrušená?


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Stínový skok - nedostupný pro SD
PostPosted: 19:58 19. Nov 2023 
Offline
DM Thalie
 Profile

Joined: 20:48 17. Jun 2007
Posts: 1200
Sapal wrote:
No feat normálně funguje, takže nevím co to "navázání na jiný feat" znamená, ale nevadí. Díky za vyřešení.

Jen pro postavy s lvl dobrodruha, což jsou aktuálně neplatné postavy, které by modul do světa pouštět neměl (nebo se svou starou postavou normálně dostaneš z OOC lokace ?). Platné postavy si tento feat vybrat nemohou, protože feat který byl předispozicí k stínovému skoku už v nabídce není.

Sapal wrote:
Ještě jeden dotaz trochu OT: Druhou postavu jedu na epickou odbornost rychlé hojení, ta funguje, nebo taky zůstala jen napsaná na foru a zjistím to za několik měsíců, až si ji nebudu moc vzít a pak bude dodatečně zrušená?

Podle Shamana ty ostatní nové epické odbornosti fungují, ale já ti to na 100% zaručit nemůžu.

_________________
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits