Thalie

Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 17:53 19. Dec 2018

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 
Author Message
 Post subject: Skrýt se pozorován (otestovat eventy)
PostPosted: 16:56 26. Jun 2014 
Mistr
 Profile

Odbornost funguje správně až na to, že nedává chvilkové snížení dovedností ukrytí, tak jak to bývalo dřív. Je tedy možno okamžitě po opuštění stínu do nich opět vnikat, a pořád dokola, rychlost je závislá jen na rychosti klikání.

Reply with quote  

Post subject: Re: Skrýt se pozorován
PostPosted: 00:42 27. Jun 2014 
Urozený
 Profile

Goran wrote:
Odbornost funguje správně až na to, že nedává chvilkové snížení dovedností ukrytí, tak jak to bývalo dřív. Je tedy možno okamžitě po opuštění stínu do nich opět vnikat, a pořád dokola, rychlost je závislá jen na rychosti klikání.

Na rychlosti klikání rozhodně nezáleží, komu ses objevil, tomu se následujících 6 vteřin neschováš byť by ses uklikal. To je nastaveím nwn enginu kdy 6 vteřin = jedno kolo

Reply with quote  

PostPosted: 02:54 27. Jun 2014 
Mistr
 Profile

No... a právě že těchto 6 vteřin nefunguje :-D, což je pointou nahlášení této chyby. Já vím, jak to má fungovat - hlásím nefunkčnost. Za 6 vteřin se mi povedlo 4x zmizet a objevit se právě.

Reply with quote  

PostPosted: 05:20 27. Jun 2014 
Urozený
 Profile

To že zmizíš neznamená že tě ti kterým ses během kola odkryl nevidí.

Reply with quote  

PostPosted: 05:35 27. Jun 2014 
Mistr
 Profile

To je jasné, ale když přestanou střílet/směřovat ke mně, už to něco znamená ne? Vím co hlásím, dříve tam vpravo nahoře naskočila ikona snížení dovednosti a v dovednostech drasticky poklesla hodnota skrývání / tichého pohybu. To se teď neděje a ano, opravdu a kupodivu... pomocí této dovednosti je možné se stále znova bez omezení ukrývat před zraky kohokoliv. To že to nikdo zatím nehlásil a já vypadám, že to nechápu, není mojí hloupostí, ale posunutím této odbornosti na 11 lvl SD - tedy jsem buď první SD co to má, nebo první SD co chce ten bug nahlásit/opravit :-D. A prosím, už mi nevysvětluj, že se pletu a radši se logni, klidně ti to ukážu :-D :-D

Reply with quote  

PostPosted: 10:49 27. Jun 2014 
Mistr
 ICQ  Profile

To co říkal králík se ted stále děje...protože to je prostě NWN, to co ty mluvíš o snížení dovednosti je něco jinýho (přidanýho TH) , a to se neděje, chápeme?

Goran wrote:
tedy jsem buď první SD co to má, nebo první SD co chce ten bug nahlásit/opravit :-D.

A nebo taky první SD co si toho všimlo nebo o té úpravě vědělo, možností je tolik. :wall: :wall:

Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře

El'thien Erume - “As above, so below”

Reply with quote  

PostPosted: 12:29 27. Jun 2014 
Mistr
 Profile

Nic se neděje, už to píšu naposled :-D. Mizím 4x za kolo a NPC začnou chodit okolo / přestávají střílet / bojovat, některé vyndávají párky s hořticí a připravují rošty a oheň, krájí chleba atp...:-D. Rád s každým kdo nevěří vyzkouším. Věřím tomu, protože se tahle chyba vyskytla u SD už v době testování před spuštění NT a dělalo to úplně to samé. Tedy myslím, že ji zatím nikdo neodstranil (SD s touto odborností byl při spuštění NT ještě v nedohlednu).

Reply with quote  

PostPosted: 00:16 23. Jan 2017 
WB Thalie
 ICQ  Profile

Goran wrote:
No... a právě že těchto 6 vteřin nefunguje :-D, což je pointou nahlášení této chyby. Já vím, jak to má fungovat - hlásím nefunkčnost. Za 6 vteřin se mi povedlo 4x zmizet a objevit se právě.

Prosím o otestování zda je to už opraveno.

Reply with quote  

Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]