Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 17:19 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: Conan Exiles
PostPosted: 17:04 22. Mar 2017 
Offline
Rytíř
User avatar
 Profile

Joined: 10:42 30. Nov 2013
Posts: 615
Ahoj, dlouho jsem tu nebyl, ale řekl jsem si, že třeba sem občas zavítají staří hráči a podívají se, co se tu píše... dost mi chybíte bando.

Zajímal by mě váš názor na hru Conan exiles, je zatím v early access, to znamená, že se vytváří a ladí za chodu, tudíž je tam dost omezení a spousta věcí není ještě vyřešená. Ale v současné chvíli umožňuje vytváření klanů a budování základen. Hra se odehrává ve středověku, kde je několik božstev a prý bude i magie.
Hra je vybavená zatím jednoduchým chatem jako mělo nwn, jen se tam nedá scrolovat (zatím to není priorita) a také integrovaným voice chatem.
Pamatuji si, že před lety, když vyšel Zaklínač 2 a obsahoval složku multiplayer, objevila se zde velká diskuze, co kdyby se tam objevila možnost hrát online a vybudovat shard... To se bohužel nenaplnilo, protože CD Project Red neměl ambice dělat MP a to se mu vyplatila. Conan exiles sice nevychází z nwn a ani nemá podobné reálie (jestli vůbec nějaké má..), ale dává prostor pro role play.
Není nijak komplikovaný, v podstatě zde jsou jen základní atributy a 50 úrovní postavy. Hraje se buď z pohledu první či třetí osoby. Můžete těžit suroviny, nebo obírat ostatní hráče, pokud to server umožňuje a z naučených receptů pak vytváříte zbraně, výbavu a budujete základnu.
Budování budov je rozděleno do 3 úrovní a jsou zde 3 úrovně zbraní(do budoucna bude i meteor). Budovy se dají rozbít, ale pouze s lepší výbavou, příští týden má být rebalance zbraní, tak nevím jak to bude dál. Ale jsou zde plány na siege zbraně, které mají řešit ničení základen a pak lategame avataři, což je zlo a zatím se mi moc nelíbí. Velkým plusem je zde chytání otroků, kteří usnadňují práci a do budoucna by mohli být vysíláni sbírat suroviny a další zajímavé věci.
Nastavení serveru je hodně variabilní a dokonce mod friendly, takže by se dal udělat i nějaký custom content.
Mě by zajímalo, jestli by byl zájem o nějaký PVP RP server s vlastními pravidly. Officiální servery jsou bez adminů a většinou je tam vše povoleno. Takže se tam buguje a nikdo to nehlídá. Pokud by měl někdo zájem se ke mě přidat, tak jsem na steamu: http://steamcommunity.com/profiles/76561197990954134/

_________________
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Conan Exiles
PostPosted: 17:07 22. Mar 2017 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Přečti si topic o hrách, je tam z nedávné doby debata o Conanovi. ;-)
Osobně zvažuju zakoupení až se dopracuju k upgradu stroje. Krom toho hosting vypadá nepříliš user friendly pro PW.

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Conan Exiles
PostPosted: 18:41 22. Mar 2017 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:51 02. Apr 2010
Posts: 2956
Když jsi to nakousnul, setting Conana mi přijde spíš starověký. Korejec, kterého občas sleduju streamovat go, tohle chvílemi hrál, a ta hra vypadala zajímavě, ty mechaniky byly ok, ale otázka je, jak to bude vypadat, až se ty postavy vylevelují a začnou se tvořit komunity, tam se teprve ukáže, jestli je to dobrý design.

_________________
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Conan Exiles
PostPosted: 02:12 23. Mar 2017 
Offline
Rytíř
User avatar
 Profile

Joined: 10:42 30. Nov 2013
Posts: 615
Právě, zatím je to alfa :(
Oficiální vydání je předběžně 1Q 2018... ale to se může změnit.
Já s tím budu čekat právě až jak se to vybarví, ale zatím se mi to líbí. Hodně by se mi tam líbily mechanismy ala L2 klany(aliance) a siege, aby to nebylo tak časově HC.

Jinak jsem teď hrál na nějakém ruském serveru, ale železo bylo nějak slabé... hosting od oficiálního poskytovatele vychází pro 40 lidí za rok na 8200 což je 205,- na hráče, to mi nepřijde zas tak moc. Spíš si myslím, že ty sloty budou potřeba boostnout s tím, jak přibudou nové biomy a naroste velikost mapy, aby se hráči vůbec potkali.

Na ten topic mrknu, díky!

_________________
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Conan Exiles
PostPosted: 07:48 23. Mar 2017 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
Ty si vážně myslíš že ti hráči budou platit za hraní na nějakém serveru?


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Conan Exiles
PostPosted: 22:19 25. Mar 2017 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 00:47 21. Jun 2008
Posts: 165
Location: Tokyo
a to se ještě nepočítá to že samotná hra ještě stojí prachy jako dokud to nebude stat aspoň 15eček nebo ve slevě pod 10 tak to nekoupim leda tak si to někde načerno stahnu a zahraju na singl.

_________________
___________________
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits