Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 00:42 29. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 1144 posts ]  Go to page Previous  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77  Next
Author Message
 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 22:12 06. Oct 2018 
Offline
Urozený
User avatar
 Profile

Joined: 05:40 31. Jan 2008
Posts: 1829
Odysea. Vím že je to dobrá hra už od páté minuty svého hraní

(18+)

_________________
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 22:19 06. Oct 2018 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 14:39 27. Aug 2013
Posts: 2521
sandoftime wrote:
Odysea. Vím že je to dobrá hra už od páté minuty svého hraní

(18+)


To tam tak jako visela a čekala až se to postaví, aby se z tama mohla dostat? :twisted: :D

_________________
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 23:41 08. Oct 2018 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:51 02. Apr 2010
Posts: 2956
Jaké vlastně jsou Elder Scrolls Online? Má někdo zkušenost? Sandoftime je zmínil v jiném topicu.

_________________
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 23:56 08. Oct 2018 
Offline
Urozený
User avatar
 Profile

Joined: 05:40 31. Jan 2008
Posts: 1829
Je to jako Skyrim s mnohem horším combatem.

_________________
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 09:16 09. Oct 2018 
Offline
Urozený
User avatar
 Profile

Joined: 21:02 12. Dec 2013
Posts: 1582
Mně horší nepřijde. Elder Scrolls nikdy dobrej combat nemělo :D


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 10:29 09. Oct 2018 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
Caehan wrote:
Jaké vlastně jsou Elder Scrolls Online? Má někdo zkušenost? Sandoftime je zmínil v jiném topicu.


Já ji koupil a nějakou dobu i hrál. Jde vlastně o to, co tě na takové hře táhne. Se Skyrimem bych ji asi nesrovnával, možná po té grafické stránce. Spíš taková rychlomlátička a rychloklikačka HOTkey (něco takového, jako boj v Risen zde rozhodně nečekej). Ale jinak je tam možností opravdu hodně, neomezený pohyb, různé teleporty, mnoho míst k objevování, questy (i různé denní), do kterých tě nikdo nenutí (...ale z kraje budeš muset překousnout, že se vás najde v jeden okamžik třeba několik z těch, který daný quest dělá, což je kolikrát trochu taková schíza). Jen asi občas narazíš na to, že pokud máš základní verzi, nesejdeš se s ostatními, kteří budou mít přikoupené lokace event. pár denních questů bude mířit tam.

Výhodou je, že se tu najdou i české guildy, které ti mohou z kraje pomoct zapadnout a naučit se nějaké vychytávky.

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 18:06 09. Oct 2018 
Offline
Velmistr
User avatar
 Profile

Joined: 17:36 27. Jul 2011
Posts: 1152
Location: Stod
Barbar321 wrote:
Caehan wrote:
Jaké vlastně jsou Elder Scrolls Online? Má někdo zkušenost? Sandoftime je zmínil v jiném topicu.


Já ji koupil a nějakou dobu i hrál. Jde vlastně o to, co tě na takové hře táhne. Se Skyrimem bych ji asi nesrovnával, možná po té grafické stránce. Spíš taková rychlomlátička a rychloklikačka HOTkey (něco takového, jako boj v Risen zde rozhodně nečekej). Ale jinak je tam možností opravdu hodně, neomezený pohyb, různé teleporty, mnoho míst k objevování, questy (i různé denní), do kterých tě nikdo nenutí (...ale z kraje budeš muset překousnout, že se vás najde v jeden okamžik třeba několik z těch, který daný quest dělá, což je kolikrát trochu taková schíza). Jen asi občas narazíš na to, že pokud máš základní verzi, nesejdeš se s ostatními, kteří budou mít přikoupené lokace event. pár denních questů bude mířit tam.

Výhodou je, že se tu najdou i české guildy, které ti mohou z kraje pomoct zapadnout a naučit se nějaké vychytávky.

Tak s tímhle souhlasím, se Skyrimem to nemá nic společného. a je to přesně tak jak píše barbar. taky jsem hrála.

_________________
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 18:39 09. Oct 2018 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Předmět: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Mourisson1 wrote:
Hrál jsem asi tři měsíce, názor:

Hra se hraje zezačátku opravdu hezky, lokace vypadají zajímavě, pro milovníky Elder Scrolls minimálně na příběh je to dobré. Nicméně ty lepší příběhy jsou imo v DLC takže stojí poněkud více. Bohužel dál už začíná hra poněkud upadat.

Mechanika 4 povolání které mohou používat všechny zbraně, zbroje atp a jejich skilly je opravdu zajímavá, leč provedení je bohužel poněkud špatné. Tankování je na tom dobře, s mečem a štítem může opravdu celkem dobře tankovat kterákoliv z těch class, nicméně tím to končí. Pak už máš u každého povolání na DPS 1-2 buildy, které dávají seriozní dmg, zbytek většinou poletíš z random složeného dungu dříve než se načteš. A co se týče healerů, je to Templar-or-kick.

Obsah který hrát je taky ... ne až tak dobrý... po projití questů (hlavních i vedlejších) máš možnost za stejnou postavu dělat i questy ostatních frakcí, což je dobré, a přidá to dost hodin hraní. Nicméně equipování v dungách atp mně osobně zabralo tři týdny (včetně legendary equipu a raid lootu) a potom už ti zbývá víceméně jen PVP. (A také dungů není až tolik, po týdnu jsem byl schopný 90% z nich projít poslepu, jelikož jsem je byl opravdu mnohokrát)

PvP mi přijde jako pokus o okopírování Guild Wars 2 World vs World, který poněkud nevyšel. Je tam velká mapa, z které se aktivně využívá a bojuje jen asi o 20% budov a míst. Balanc PvP jaksi neexistuje, buď hraješ Nightblade na obouručku na on-hit-proc-itemy, nebo hraješ něco jiného a již řečení nightbladi tě ruší v řádech milisekund.

Optimalizace hry je věc tvůrcům neznámá. Pro mně je to něco co tu hru nejvíce zabilo. Pro srovnání na GW2 nemám problém s world bossama kde je 60+ lidí, sice mi klesnou FPS, ale hratelné to je. V ESO pokud jsem v PvP potkal více jak +-12 lidí, hra se začla sekat a spadla.

Mechanika boje a podobně je zajímavá, leč z mého pohledu pouze okoukaná z Guild Wars 2.

Shrnutí: Pokud jsi fanoušek Elder Scrolls a nevadí ti ty peníze zaplatit za něco co budeš hrát dejme tomu dva měsíce (ale dobré dva měsíce, díky příběhu) tak je to dobrá volba. Pokud ti jde o dobré PvP, raidy a tak dále, sáhl bych spíše například po již řečeném GW2.

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 11:51 10. Oct 2018 
Offline
Rytíř
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 14:04 24. Jul 2011
Posts: 525
Location: In your mind
DaRK and light - Shard of Faith
Nově vychozí DLC to opět pořadně oživilo

_________________
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 00:23 11. Oct 2018 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 00:47 21. Jun 2008
Posts: 165
Location: Tokyo
mno nevím jak tak nato koukám zatím v tomhle stavu do toho nehodlam vrážet prachy maximalně sleva 80% :D

_________________
___________________
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 06:40 11. Oct 2018 
Offline
Rytíř
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 14:04 24. Jul 2011
Posts: 525
Location: In your mind
tak taky je to stale ve vyvojí :D ještě je čeká hodně práce ale když se člověk nudí tak už teď zabaví

_________________
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 07:07 11. Oct 2018 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 14:39 27. Aug 2013
Posts: 2521
soul1 wrote:
tak taky je to stale ve vyvojí :D ještě je čeká hodně práce ale když se člověk nudí tak už teď zabaví


Nudí? To jde? Sakra, co to je nuda? :D

_________________
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 19:51 21. Nov 2018 
Offline
Rytíř
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 14:04 24. Jul 2011
Posts: 525
Location: In your mind
tak už vím na čem budu ujiždět tenhle víkend
Aria se rozhodla dát nám možnost si zahrat ještě před EA
https://www.legendsofaria.com/open-beta ... y7QUtzEepc

_________________
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 22:07 21. Nov 2018 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
6. 12. vychází Kenshi ve verzi 1.0
Hratelné je to už teď (ostatně už pár měsíců :D ). Je to RPG sandbox s přídavky RTS. Defaultně můžete mít k dispozici až 30 postav, je ale mód i na 256 postav. Je to takové postapo s mečama, kde máte svého sólistu / svojí družinu postav / svojí armádu, se kterou prozkoumáváte ten svět a snažíte se přežít a hrát to, co vás baví. Mě na tom chytla právě ta možnost být praktický čím chci (s trochou fantazie a podporou existujících systémů) a to, že se s vámi svět vůbec nemaže. Snadno se můžete ocitnout okradení, zotročení, s useklou končetinou, nejlépe vše dohromady :D na druhou stranu, jakmile se postava naskillí (nejsou classy, co děláte, to se vám zlepšuje), tak jde znát ten rozdíl.
První playthrough mám bojovou frakci (Hrebogovci / starověká Sparta / Římská legie v menším měříku), kde mám svých deset elitních bojovníků-průzkumníků, několik dalších jako obránce a pár vrahů. Mám masivní bázi, která mě zásobuje jídlem i výzbrojí (ale taky jsem se k ní dopracovával dost dlouho) a buduju drobné dočasné bázičky, některé obydlené trvale, některé jen na přespání a brzy se chystám do války proti jednomu ze tří hlavních států.
V druhém playthrough jsem zvolil těžší začátek (bez věcí a bez jedné ruky), skončil jsem brzy zotročen a musel uprchnout z kameného dolu, kde tu postavu drží o hladu a musí jen makat a makat. Potom jsem přežíval obíráním mrtvol na bojištích, proplížil jsem se skrze nepřátelské území (hraju za nečlověka a na daném území je silný rasismus), přibral dva bojovníky, osvobodil zotročeného banditu, který se k nám přidal a momentálně mám maličkou bázi na okraji močálu, kde se snažím rozjet zásobování a výrobu výbavy, abych se nemusel dřít vyděláváním peněz na equip, když ho můžu vyrábět ze surovin sám.


TLDR:
https://youtu.be/yTCW10GGGZo
https://youtu.be/zP4zOTSx2s8

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 09:45 28. Nov 2018 
Offline
Rytíř
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 14:04 24. Jul 2011
Posts: 525
Location: In your mind
Tak early head start Arie je tady až na klasické potíže při zhozeni serverů po navalu hráčů je vše jak.jsem si představoval. Hraje se to dobře, maji to dobře promyšlené a hlavně začla nam tu vznikat cz rp guilda tAkže je jasný kde teď strávím nějaký čas :D

_________________
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1144 posts ]  Go to page Previous  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits