 |
View unanswered posts | View active topics
|
Page 1 of 1
|
[ 9 posts ] |
|
Author |
Message |
Lorelei
|
Post subject: VYSVĚTENO: NEBOJUJÍCÍ POSTAVA Posted: 10:29 24. May 2014 |
|
Joined: 20:02 28. May 2007 Posts: 191 Location: Praha
|
Chtěl jsem se zeptat, zda není chyba to, že když bojuji s více nestvůrami, tak jednu zabiji a najednou postava stojí a to na ní útočí další a nic nedělá. Toto se děje čím dal častěji, takže musím stále klikat na jednotlivé nestvůry, aby postava vůbec útočila.
|
|
Top |
|
Bahnak
|
Post subject: Re: NEBOJUJÍCÍ POSTAVA Posted: 08:56 26. May 2014 |
|
Joined: 16:25 16. Nov 2008 Posts: 6579 Location: Praha
|
Nejsi náhodou mnich s kruhovým kopem?
_________________ KDVP Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
|
|
Top |
|
Mourisson1
|
Post subject: Re: NEBOJUJÍCÍ POSTAVA Posted: 09:25 26. May 2014 |
|
Joined: 15:58 20. Aug 2012 Posts: 945 Location: Somewhere I belong
|
Nene, to se děje víc postavám, v těch opravdu libózních chvílích se ti ještě vypne expertýza a lehneš si  Přijde mi že to bere tak že najednou není žádný nepřítel v dosahu, a tudíž ti to vypne bojový mody, aspoň mně to tak přišlo
_________________ Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes. Elrienavien - Nico Robin #2 Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře El'thien Erume - “As above, so below” Lothias Telvunar Tarlen
|
|
Top |
|
sandoftime
|
Post subject: Re: NEBOJUJÍCÍ POSTAVA Posted: 09:37 26. May 2014 |
|
Joined: 05:40 31. Jan 2008 Posts: 1829
|
Tohle je chyba stará jako nwn samotné, s thalií to nemá co dělat. Stává se to hlavně pokud postava bojuje proti větší přesile nějakých humanoidů, nebo proti NPC které mají větší modely, typicky pavouci, lítí vlci, obři a podobně. Postava přestane bojovat ve chvíli kdy na dalšího nepřítele buď z místa nedosáhne pokud zabije nepřítele se kterým bojovala nebo se nepřátele v tlačenici přeskupí díky automatickému pohybu během boje tak, že dva a více nepřátel, případně nějaký objekt, zablokují aktuálně targetnutého nepřítele a postava se k němu nemá jak dostat.
Opravu něčeho tkaového bych viděl mimo skripterské možnosti. Snad jen zavést nějaký mód boje, kdy by postava stála v bojovém postoji (tudíž s imkou na flat) i bez nutnosti mít target.
_________________ Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
|
|
Top |
|
kucik
|
Post subject: Re: NEBOJUJÍCÍ POSTAVA Posted: 10:29 26. May 2014 |
|
Joined: 10:42 10. May 2007 Posts: 16270 Location: Somewhere around nothing
|
Leda nějak řešit velikostí dosahu těch modelů, ale to je dost ošemetné.
_________________ Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique, Brûlante et suant les poisons, Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique Son ventre plein d'exhalaisons.
|
|
Top |
|
Shaman88
|
Post subject: Re: NEBOJUJÍCÍ POSTAVA Posted: 11:08 26. May 2014 |
|
Joined: 09:41 01. Sep 2010 Posts: 9754
|
Nestačilo by při smrti NPC nastavit "manuálně" skriptem "vhodný target" na základě typu zbraně (dosahu), a vzdálenosti nepřátel?
|
|
Top |
|
J.F.Payne
|
Post subject: Re: NEBOJUJÍCÍ POSTAVA Posted: 11:32 26. May 2014 |
|
Joined: 21:37 08. Aug 2008 Posts: 6885 Location: Praha
|
A co upravit ty bojové módy tak, aby se prostě nevypínaly, dokud je hráč natvrdo nevypne? V NWN 2 to tak je a je to dost praktické.
_________________ Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
|
|
Top |
|
sandoftime
|
Post subject: Re: NEBOJUJÍCÍ POSTAVA Posted: 12:15 26. May 2014 |
|
Joined: 05:40 31. Jan 2008 Posts: 1829
|
J.F.Payne wrote: A co upravit ty bojové módy tak, aby se prostě nevypínaly, dokud je hráč natvrdo nevypne? V NWN 2 to tak je a je to dost praktické. na sinfaru to tak je ale to neřeší jádro pudla, jen problém s tím spojený velikost modelů nepomůže, jak říkám stává se to i v případě humanoidních potvor, protože v přesile ten boj občas vypadá jak škatulata hejbejte se
_________________ Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
|
|
Top |
|
sandoftime
|
Post subject: Re: NEBOJUJÍCÍ POSTAVA Posted: 12:16 26. May 2014 |
|
Joined: 05:40 31. Jan 2008 Posts: 1829
|
Shaman88 wrote: Nestačilo by při smrti NPC nastavit "manuálně" skriptem "vhodný target" na základě typu zbraně (dosahu), a vzdálenosti nepřátel? to ti nevyřeší problém v případě, že se aktuální cíl od postavy vzdálí díky "odstrkování" ostatních cílů, které se tam nacpou, postava na svůj cíl nedosáhne, přestane utočit a dostává od ostatních
_________________ Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
|
|
Top |
|
|
Page 1 of 1
|
[ 9 posts ] |
|
Who is online |
Users browsing this forum: No registered users and 20 guests |
|
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot post attachments in this forum
|
|  |