Sponzorování

Pokud se Vám hraní na Thalii líbí a chcete přispět týmu, který se stará o to, aby se Vám zde dobře hrálo, můžete poslat příspěvek. Výši příspěvku určete sami, jak uznáte za vhodné, ale každý ždibíček nám pomůže. Peníze vybrané z dobrovolných příspěvků se zpravidla použijí na zaplacení výloh, které jsou nezbytné pro samotný bezproblémový běh serveru, na různá hardwarová či jiná vylepšení nebo na něco jiného důležitého. V krajním případě nám alespoň uděláte radost a my si budeme moci koupit například i něco osobnějšího (jako kupříkladu novou grafickou kartu, která nám pomůže při tvoření nových lokací, že? :o) ). Tak či onak je příspěvek skutečně dobrovolný a pro samotné hraní na našem/Vašem serveru nemusíte platit nic.

Pokud ale nějaké ty penízky poslat opravdu chcete, nejdříve se zaregistrujte na webu, protože se zde dozvíte Váš variabilní symbol, který použijete pro převod dané sumy. To abychom věděli, že jste to byli vy :o). Pokud z nějakého důvodu se nechcete nebo nemůžete registrovat, můžete poslat příspěvek anonymně či se dohodnout se členem týmu se statutem správce financí (což je v momentální chvíli jaara) na individuálním postupu.

Tak a teď k samotnému posílání. Peníze nám můžete poslat různými způsoby. Jeden z nich je předání hotovosti, což je ale možné jen v případě, že bydlíte někde v Plzni a chodíte s námi na nepravidelně pravidelné srazy. Přesto ale preferujeme jeden z následujících způsobů, protože to šetří čas jak náš, tak i Váš. Další způsob je poslání složenkou. Má to ale několik nevýhod a mezi ty největší patří dlouhá doba splatnosti a také nutnost odevzdat dvacetikorunu poště jen za zprostředkování. Proto je asi nejlepší použít starý dobrý převod z účtu. Pro postup, jak to udělat se informujte na některé z poboček Vaší banky, kde vám jistě ochotně pomohou :o). No a nakonec můžete platbu uskutečnit i platbou u přepážky. Možná existuje i jiný způsob, ale v momentální chvíli mě nic nenapadá.

Příspěvky posílejte na účet číslo 1477534047/3030

s variabilním symbolem uvedeným v údajích po přihlášení a konstantním symbolem 554.

Ať už se příspevek rozhodnete nebo nerozhodnete poslat, doufejme, že se Vám hraní na Thalii bude líbit čím dál tím víc.