Doplňky pro RP hru

Hůlky do rukou

Magické hůlky musíte držet v ruce, abyste je mohli používat. Každý tudíž hned vidí, že hůlku skutečně v ruce držíte. Pouhá přítomnost v inventáři nestačí.

Jak hrat 3

Sedací deky a koberečky

V obchodech si můžete koupit všmožné užitečné vybavení. Mezi něž patří i tyto použitelné deky. Když deku použijete, rozbalí se a Vaše postava si na ní může sednout, takže nemusí sedět na studené a špinavé zemi. Poté můžete tuto deku opět sbalit a uložit do inventáře.

Umístitelné svíčky

Můžete si zakoupit svíčky a svícny, které můžete libovolně položit na zem, nebo je držet v ruce. Takto si můžete snadno nasvítit okolí nebo si ho jen zkrášlit.

Křesadla

V obchodech naleznete křesadla, pomocí nichž můžete v divočině rozdělat oheň. Musíte jen najít vhodné ohniště. Do ohně musíte přikládat, aby nevyhasl. Můžete si na něm opéci maso, či se jen v klidu vyspat.

Čutory a nabírání vody

Zˇvodních zdrojů, jako jsou studny, nádrže ale i prameny můžete nabírat vodu, kterou poté můžete pít. Stačí čutoru použít v blízkosti vodního zdroje.

Módní doplňky

na Thalii si může Vaše postava zakoupit různé módní doplňky, jako deštníky, vějíře, květiny a další.

Doplňky pro zloduchy

Na různých místech je také možnost zakoupit kůly s lebkami, či na napichování mrtvol a těmito předměti pak dát vědět všem, že vstupují do nebezpečných míst. Předměty také výborně poslouží při ruituálech pro temná božstva.

Barva na kreslení

Je možné zakoupit si barvu s jejíž pomozí můžete na zem kreslit různé symboly a obrazce od krvavých stop až po zaříkávací runy.

Zakopávání věcí

Pokud si v obchodě koupíte lopatu, můžete zakopávat, či vykopávat předměty, což je dobré k ukrytí pokladu, který nemůžete odnést, nebo ke skrytí mrtvoly Vašeho soka. Po zakopání může být předmět samozřejmě opětovně vykopán

Průchod vodou

Vodním terénem, do něhož se vaše postava boří, se pohybujete pomaleji. Není tudíž dobrým nápadem, ustupovat před nepřítelem k vodě – například obojživelní živočichové tyto prblémy mít nemusí.

Duše bytosti

Pomocí příkazu /pc soul otevřete "Duši bytosti" pomocí jíž můžete svou postavu uložit, zjistit informaci ohledně výše expového postihu za smrt stejně tak jakou má vaše postava hlad, žízeň a další. Stejně také vyvolá nabídku s dalšími nastaveními jako jsou stínová zranění, možnosti oživení a jiné. V neposlední řadě možnost meditu díky jemuž může postava znovu používat své schopnosti a kouzla po jejich vyčerpání.